Я послала заявку на обидві ролі, але мені так і не видзвонив. Воно й зрозуміло: на особистій сторінці у мене мало фотографій, а ще я вказала в заявці розміри одягу, як того вимагали умови, і стало очевидно, що стандартний костюм мені не підійде (а зайві витрати виробникам ні до чого).

Детальніше: Киношная хлопушка

Люстра для вітальні Господар квартири, якщо на те його воля, може і не обладнати у вітальні загальний (верхній) світло. Такий варіант цілком припустимо, якщо освітлена кожна функціональна частина кімнати окремо.

Детальніше: Люстра для вітальні

Здавати брухт кольорових металів вигідно Вирішили розібрати гараж або комору? Напевно там знайдуться вийшли з ладу електроприлади, стара металевий посуд, обрізки труб або кілька метрів кабелю.

Детальніше: Здавати брухт кольорових металів вигідно

Переваги будівництва будинків з бруса Останнім часом будинки з бруса, одноповерхові і більш розкішні, у величезній кількості почали з'являтися практично в усіх ключових передмістях, а також дачних поселеннях.

Детальніше: Переваги будівництва будинків з бруса

Басейни з поліпропілену На території заміського будинку завжди можна знайти місце для встановлення літнього басейну з поліпропілену, де кожен член сім'ї зможе розслабитися і насолодитися відпочинком.

Детальніше: Басейни з поліпропілену

Інтер'єр офісу При оформленні інтер'єрів офісних приміщень потрібно дотримуватися певних правил. Один з явних прикладів являє колірна гамма. Не потрібно дотримуватися тільки тих кольорів, яким віддаєте перевагу.

Детальніше: Інтер'єр офісу

Екологічно чиста меблі Кожному з нас хочеться, щоб ми користувалися лише якісними продуктами, які придатні до експлуатації. Найчастіше це стосується продуктів харчування, адже завдяки натуральній їжі ми можемо бути впевненими, що зберігаємо своє здоров'я в безпеці.

Детальніше: Екологічно чиста меблі

Терасна дошка Досить часто нам доводиться робити пристрой до будинку, у вигляді веранди або тераси. Єдина відмінність цих двох приміщень у висоті садивного підлоги. Іншими словами, якщо веранда будується врівень з підлогою будинку, то тераса спускається вниз.

Детальніше: Терасна дошка

Вибираємо меблі для квартири. Корисні рекомендації та критерії вибору Звичайно ж, кожен господар квартири мріє придбати оригінальну, гідну і якісну меблі, яка не тільки впишеться оригінально в інтер'єр кімнат, але і буде служити довгий час.

Детальніше: Вибираємо меблі для квартири. Корисні рекомендації та критерії вибору

Про характеристики ламінату Ламинат – популярне в сучасному світі, підлогове покриття. І для того щоб зробити правильний вибір ламінату, необхідно дізнатися про всі його особливості і нюанси, щоб в майбутньому можна було насолоджуватися привабливістю і вишуканістю в тому чи іншому приміщенні.

Детальніше: Про характеристики ламінату