Декоративна штукатурка як основа сучасного інтер'єру

Компанія «UMCOS» пропонує широкий асортимент будівельних та оздоблювальних матеріалів в Москві, і umcos.ru є одним з них. Широко застосовується в обробці приміщень, вона відрізняється декількома важливими експлуатаційними перевагами, серед яких:


  • Подвійний ефект – матеріал виконує відразу дві функції, захищаючи основу від впливу зовнішніх факторів, а також надаючи йому естетично привабливого вигляду

  • Стійкість до зовнішніх впливів – багато видів цього матеріалу виготовляються на основі цементу, акрилу і деяких інших полімерних добавок, що робить кінцевий результату міцним, стійким до перепадів температур і вологості, термічних деформацій

  • Простота монтажу та обслуговування – декоративну штукатурку наносять на підготовлену основу, після чого в більшості випадків вона не вимагає додаткової обробки. В процесі експлуатації поверхня не вимагає додаткового догляду


Компанія «UMCOS» дає вам можливість придбати штукатурку цього типу по самій вигідною ціною і з гарантіями якості. Широкий асортимент дозволить підібрати оптимальний саме для вашої дизайнерської концепції варіант.


Переваги покупки оздоблювальних матеріалів в магазині «UMCOS»


Крім гарантій високої якості і кращих розцінок на будівельні та оздоблювальні матеріали, до числа переваг здійснення покупок в магазині «UMCOS» можна віднести додаткові знижки і безкоштовну доставку при оформленні замовлення на суму від 3000 рублів. У каталозі компанії ви знайдете мозаїчну штукатурку MIXAN, базові і декоративні покриття CLAVEL, TERRACO. Кожна з них відрізняється своїм унікальним характером і здатна задати тон всьому інтер'єру.


При необхідності наші фахівці нададуть повну (в тому числі і технічну) інформацію за поданими матеріалами і допоможуть підібрати найбільш підходящі варіанти. Ми пропонуємо матеріали для проведення як внутрішніх, так і зовнішніх робіт на об'єктах усіх типів (житлових, комерційних, промислових). З питань оптових поставок, умови яких обговорюються в індивідуальному порядку, звертайтесь безпосередньо до наших фахівців.

У компанії Ви можете не тільки замовити якісні матеріали, але і отримати всі необхідні послуги з будівництва та оздоблення приміщень. Безкоштовна доставка при замовленні від 3000 рублів.