Вибираєте для облицювання каміна Ми вам допоможемо

Наявність каміна в будинку це завжди великий плюс його власнику. Цей пристрій це не просто елемент декору, це частинка затишку, тепла і приємних спогадів для всіх хто знаходиться поруч з ним.


Інтернет-магазин "Olimp" може запропонувати вам великий вибір топок і камінів від різних виробників та з різним цінами. Також це понад 1100 облицювань для камінів - fireplace.su, різних з точки зору:


  • матеріалу;

  • кольору;

  • оздоблення.

Надихаючий дизайн незліченних рішень і варіантів облицювань ідеально підійде як для традиційної меблів, так і для сучасної, або класичною. Такі камінні покриття відмінно впишуться в різноманітні простору, підійдуть для будь-якого стильового рішення вашого будинку.


Не важливо на чому ви зупините свій вибір. На облицюваннях від виробника Bella Italia, які виділяються доступною ціною, або ж на більш дорогих Carmona, ціна яких доходить до півмільйона рублів - можете бути впевнені в тому, що після отримання товару вас накриє море позитивних вражень і від якості, і від зовнішнього вигляду облицювання.


Використовуються для покриття каміна матеріали (починаючи зі сталі і закінчуючи мармуром) ідеально підкреслять стиль вашої топки, підійдуть як для камінів які працюють за принципом спалювання деревини, так і працюють на інших видах палива.


Ну і звичайно ж не варто забувати про ті основні вимоги до облицювання, які дозволять їй прослужити довгу і вірну службу:


  • жароміцність - облицювальний матеріал не повинен деформуватися і руйнуватися від впливу підвищених температур;
  • простота очищення - матеріал з якого виготовлена облицювання, повинен бути легко очищаємо і зручний в експлуатації;

  • стійкість до впливу зовнішніх факторів, тобто зносостійкість і міцність не менш важливі моменти ніж описані вище перші два фактора;

  • естетична сторона - зрештою облицювання це особа каміна, від її зовнішнього вигляду залежить те, наскільки лояльно вона впишеться в інтер'єр.

Вибираєте для облицювання каміна Ми вам допоможемо

На завершення, варто сказати що для облицювання каміна може служити не тільки декоративним елементом. Додані до її виконання, полиці, ніші або шафки зроблять з неї повнофункціональний елемент, практичний і більш цікавий зовні. Так що не варто довго думати - вибирайте свій спосіб життя, свою оздоблення каміна вашої мрії вже сьогодні.


Джерело: fireplace.su