Спальна кімната, виконана в білому кольорі Всі вже давно знають, що білий колір поєднує в собі легкість і витонченість. Така палітра вважається одним з найкращих прийомів для створення безтурботності, бадьорості і спокою.

Безумовно, є й інші кольори, які підходять спальній кімнаті, але вони не здатні конкурувати з білим кольором.

Прикрашаємо спальню білим кольором

Для створення в ній однорідності, варто застосовувати відразу три відтінки білого. Коли ви любите доповнювати в дизайн протилежні кольори, скажімо, сірий або темно-синій, дозволяється застосовувати акцентують елементи і прикрашають деталі, які допомагають зробити основний колір головним. Інші кольори привносять різнобічність в інтер'єр.

Наприклад, щоб створити конкретний образ, можна застосовувати при оформленні відразу два кольори. Зокрема, чорний з білим дуже добре підходять з метою виділення сучасних дизайнерських рішень, а синій з білим допоможе створити грецький стиль. Поєднання основного кольору з червоним або зеленим подарують якесь торжество спальній кімнаті, а його поєднання з ліловим або рожевим зроблять почуття неперевершеності дизайну.

Як вже було сказано спочатку, оформляючи спальню, варто застосовувати тільки три відтінки білого кольору, так як додавання ще одного призводить до хаотичності. У будь-якому випадку поєднання білого кольору з яким-небудь іншим відтінком має бути так, щоб один з них був основним. Різні кольори повинні бути ретельно відібрані, щоб вони доповнювали, а не навпаки.

Вибір освітлення для білої спальної кімнати

Спальна кімната, виконана в білому кольорі
Тут варто обговорити варіант пристрою вбудовуваних світильників, з вбудованим регулятором яскравості. В якості випускається світла варто віддавати перевагу тільки одноколірним світильників. З метою формування розкішного дизайну класичної теми, дозволяється застосовувати люстри, а до настільних ламп доповнити бра.

Застосовуйте кілька різних видів світла і не варто бояться проводити експерименти з різними варіантами світильників. Так як основним кольором в спальні є білий, то не потрібно використовувати люмінесцентні лампи. Замість цього застосовуйте комбінацію світлодіодних і галогенних ламп, які допоможуть досягти оптичного ефекту. У денний час варто відкрити штори, а для створення особливого затишку застосовувати свічки.

Меблі для білої спальним

Якщо спальна кімната, виконана в білому кольорі, це не говорить про те, що і меблі повинна мати такий же відтінок. Ви повинні відчувати свободу, тому варто підключати в інтер'єр і інші відтінки, тим більше, якщо ви маєте намір її постійно міняти. Традиційно переважно вибирати найбільш м'які тони, такі як чорний, світло-коричневий або інші подібні кольору. А тим, хто не боїться зухвалості, то можна використовувати і більш яскраву меблі.

Запам'ятайте, що біла спальня не повинна виглядати занадто нудно. Тим, хто не знає з чого почати, прислухайтеся до свого характеру і все буде нормально.