Басейни з поліпропілену На території заміського будинку завжди можна знайти місце для встановлення літнього басейну з поліпропілену, де кожен член сім'ї зможе розслабитися і насолодитися відпочинком.

Поліпропіленовий басейн – спеціальна ємність для штучного водоймища, яка зварюється методом поліфузіонного зварювання, де використовуються поліпропіленові листи – легкі, міцні і екологічно чисті матеріали. Встановити такий басейн можна у підготовлену яму з бетонною подушкою або безпосередньо на рівну поверхню землі. alliancepool.ru пропонує компанія «Альянс Пул».

Басейни з поліпропілену

Подібний басейн – гідна альтернатива стаціонарного басейну, що має при цьому чимало позитивних якостей, які пов'язані, в першу чергу, з експлуатаційними характеристиками застосовуваного матеріалу.

Поліпропіленові басейни і їх переваги

Поліпропілен відноситься до пластикових видами матеріалів, його легко обробляти, тому, басейни, з нього виготовлені, можуть бути найрізноманітнішими за формою, залежно від бажань замовника. Привабливий зовнішній вигляд конструкції дозволяє їй органічно вписатися в існуючий інтер'єр або екстер'єр заміського будинку.

Завдяки зварювального методу створювана чаша виходить абсолютно герметичною, тобто коли створюють ємність, додатково гідроізолювати її немає необхідності. Крім цього, є можливість установки на басейн додаткового обладнання, наприклад, це може бути форсунка, фільтр, освітлювальні прилади, гідромасаж і так далі. Монтаж проводиться в сам поліпропілен, тому не доведеться витрачати зайві кошти на герметизацію.

Внутрішню поверхню такого басейну не потрібно обробляти. Монтаж проводиться у підготовлену яму, на дні якої розташований бетонний шар. Опалубка також не потрібно, а кріплення здійснюється бетонним розчином уздовж стінок басейну.

Якщо ви плануєте використовувати такий басейн тимчасово, то не обов'язково готувати під нього котлован, так як доступна установка конструкції на рівну поверхню землі. Поліпропілен вважається екологічно чистим матеріалом, в слідстві чого басейни, з нього виготовлені, не завдають шкоди людині і природі. На користь цього будівельного матеріалу можна відзначити також той факт, що при контакті з водою він не стає слизьким, тому травмоопасность в рази знижується.

Ще одна важлива якість поліпропіленового басейну полягає в тому, що користуватися їм простіше простого. Завдяки складу матеріалу запобігає поширення грибка, а для очищення чаші не використовуються спеціальні хімічні засоби. Щоб очистити басейн, досить надіти спеціальну щітку-насадку на тример.

Поліпропіленовий басейн легко справляється з впливами температури, що стосується і її перепадів. Експлуатація виробу доступна в будь-якій точці планети при температурі від -70 до +300 градусів за Цельсієм.

Окремо варто відзначити теплоізоляційні характеристики поліпропілену, що дає можливість насолоджуватися теплою водою в басейні тривалий час, без необхідності її підігріву. З цієї ж причини можна пропустити етап, пов'язаний з теплоізоляцією чаші.

Наостанок варто сказати, що поліпропілен – матеріал, який відрізняється високою стійкістю до агресивних атмосферних впливів. Під променями сонця він не стане втрачати свого кольору, деформуватися, в слідстві чого він, навіть через десять років, буде радувати свого господаря герметичною і якісної формою.