Корпусні меблі Меблі старого, ще радянського зразка, по всіх фронтах тісниться представниками нового часу – на місце шафах і столах з жорстким цільним корпусом приходять нові, з масою переваг над попередниками, корпусні та модульні рішення.

Плюсів у цієї меблів, порівняно зі старими аналогами величезна безліч. Давайте детальніше розберемося, чим же так хороша корпусні меблі.

Трохи про жорстку меблів

Один з головних недоліків меблів минулого – не розбірний корпус. Меблі Iinteria раніше збирали в спеціальних майстернях і фабриках, зшивали так званим «шиповым» єднанням або намертво склеювали. З-за цього при зберіганні, перевезенні та встановленні такої меблів в квартиру виникало багато труднощів (особливо це стосувалося великогабаритних меблів типу комодів або шаф). Напевно ви самі, витягуючи з квартири старенький бабусин сервант, не раз замислювалися про зручності і громіздкість такої меблів.

Про таку розкіш як величезний шафа-купе в спальні доводилося тільки мріяти – мало хто захотів би витрачати величезні гроші на створення такої громіздкої конструкції прямо у себе вдома. Так і з запахом промислового клею, практично ніяк не выветриваемого з приміщення, миритися не хотілося.

Корпусні меблі
Корпусні меблі

Меблі XXI століття

Корпусні меблі має розбірним корпусом. Її легко зберігати на складі по частинах, транспортувати і збирати прямо на місці. Причому всі процеси від покупки такої меблів у магазині і аж до складання її у вас вдома може робити одна людина (і не обов'язково професійний збирач) – корпусні меблі завдяки сучасним видами з'єднань начебто з'єднань на болтах і шурупах, а в ще більш просунутих випадках – «невидимих» для очей стяжках і мініфіксах, можливо зібрати самому користуючись тільки інструкцією для збірки. Перевага корпусних меблів в мобільності. Збирати і розбирати меблі тепер можна багаторазово. Це дуже спрощує завдання з перевезення, припустимо, при переїзді на нову квартиру. Єдине, що варто враховувати в цьому випадку – гарантію на збірку вам ніхто не дасть, а вся конструкція буде збиратися на вашу совість і ризик.

Також одним з головних переваг корпусних меблів стало застосування нових матеріалів, таких як МДФ, ДСП і фанерні листи. Використання легких матеріалів робить її транспортування не лише швидким, але і в рази більш зручною, особливо якщо ваше завдання – перевезення величезний шафа на п'ятий поверх будинку, де немає ліфта.

Варто також згадати про те, що корпусні меблі набагато безпечніше і практичніше завдяки повній відсутності промислового клею і їдких хімічних просочень від шкідників, якими «славилися» старі серванти і шафи. Листами ДСП і фанери просочення просто не потрібна через їх якісного складу і повної відсутності інтересу до них всякого роду жучків-точильників.

Як бачите, корпусні меблі володіє безліччю різних переваг, але в цій статті описані лише найважливіші з них. Корпусні шафи, комоди і інші предмети інтер'єру на порядок обходять будь-якого зі своїх «твердокорпусних» побратимів. З упевненістю можна сказати, що корпусні меблі – меблі ХХІ століття.