Мансардний поверх деякі особливості облаштування Навряд чи, напевно, хтось буде заперечувати той факт, що мансардні поверхи мають своїм особливим зачаруванням, адже вони, в якомусь роді, відокремлені від основного житлового простору в будинку, завдяки чому в них постійно присутня дуже затишна і спокійна атмосфера.

Однак, при цьому, будь мансардне приміщення, звичайно ж, все одно має максимально органічно гармоніювати з внутрішнім облаштуванням всіх основних приміщень. Саме з-за цього, передбачуваний дизайн мансарди бажаніше всього продумувати ще на стадії її проектування.

Які кімнати краще всього підходять для розташування на мансарді

Мансардний поверх деякі особливості облаштування
Звичайно, мансарду навряд чи можна назвати істинно повноцінним поверхом, оскільки вона не тільки має досить невелику площу, але і, найчастіше, дуже відрізняється нестандартною геометрією. У зв'язку з цим, на мансардному поверсі, як правило, зазвичай обмежуються розміщенням не більше двох окремих кімнат. Найбільш популярним варіантом, в подібній ситуації, звичайно ж, вважається облаштування спальні, так як даного типу приміщення вже сам по собі здатні створювати досить комфортний і затишний мікроклімат. До того ж, на мансардних поверхах також досить часто присутній недостатнє висвітлення, що, природно, для спальні зовсім не є перешкодою, оскільки злегка приглушене світло в даному приміщенні просто необхідний.

Ще одним досить поширеним рішенням при облаштуванні мансардного простору в дерев'яних будинках, вважається розташування там дитячої кімнати. І це, природно, абсолютно не випадково, адже саме такі дерев'яні приміщення зазвичай якраз і створюють максимально широкий простір, як для ігор, так і для всіляких оригінальних інтер'єрних рішень. Так, наприклад, кімнату, в подібних ситуаціях, цілком можливо облаштовувати або у вигляді корабля, або у вигляді казкового терему.

Деякі особливості облаштування дизайну

Безпосередньо сам внутрішній дизайн будь-якої розташовується на мансарді кімнати, звичайно ж, необхідно обов'язково продумувати завчасно, ще на стадії проектування, оскільки з-за нестандартною геометрією подібних приміщень, стандартні предмети меблів для них зазвичай стають абсолютно недоречними. Крім того, досить істотне значення, при облаштуванні дизайну в такого типу приміщеннях, також грає і безпосереднє розташування самих вікон, оскільки від цього фактора, в подібній ситуації, зазвичай дуже серйозно залежить загальний рівень освітленості.