Як красиво заховати радіатор опалення Часто питання про приховування радіаторів опалення, найчастіше виникає у тих власників квартир або будинків, в яких є досі старі чавунні батареї, які псують весь вигляд і привабливість інтер'єру.

Так само дуже часто причинами для цього, можуть служити і вступають труби, розташовані уздовж стін або під вікнами. Всі подібні елементи опалення заважають і можуть бути не безпечними, коли в будинку знаходиться маленька дитина.

Декоративний металевий екран

Сьогодні достатньою популярністю, для того щоб приховати повністю з увазі старий радіатор опалення, користуються декоративні металеві грати. Такі решітки, мають привабливий зовнішній вигляд, але що найважливіше, вони абсолютно не перешкоджають ефективної тепловіддачі радіатора. До того ж, до переваг подібного роду виробів, можна сміливо додати не велику вартість, повна відсутність деформації від високих температур і дуже довгий період експлуатації. Навіть якщо в процесі експлуатації такої декоративної решітки, пошкодилося її оздоблювальне покриття, то не складе особливої праці самостійно перефарбувати і відновити загублений її зовнішній вигляд.

Декоративний дерев'яний екран

Часто такі екрани для приховування батарей опалення, виконуються у вигляді якогось певного елемента меблів. Однак все ж найбільш поширені на сьогоднішній час, різні решітки з дерева у вигляді плетінок. Вони повністю ховають батарею опалення, також не перешкоджають нормальній її тепловіддачі і мають гарний зовнішній вигляд. Крім цього, часто дерев'яні екрани стають ще й підставкою для самого різного роду речей, іграшок, квітів та іншого. Вартість на такі вироби, не висока, але у них є один істотний недолік, яким є деформація від високих температур.

Як красиво заховати радіатор опалення
Як красиво заховати радіатор опалення

Решітки з пластику

Виготовляють декоративні панелі для приховування батарей опалення і з такого сучасного на сьогоднішній день матеріалу, як пластик. Подібні вироби також мають цілком доступну ціну, проте варто не забувати, що при надмірному нагріванні, решітка з пластику може не тільки деформуватися. Нагріваючись, вироби з пластику починають виділяти шкідливі токсини, тому навряд чи такі решітки можна назвати повністю безпечними для життєдіяльності людини.

При виборі решітки, для того щоб сховати за нею радіатор опалення, в першу чергу необхідно пам'ятати про два важливих правила. По-перше, решітка не повинна перешкоджати вільному проходженню повітря через себе, по-друге, такий виріб має бути повністю екологічно безпечним.