Терасна дошка Досить часто нам доводиться робити пристрой до будинку, у вигляді веранди або тераси. Єдина відмінність цих двох приміщень у висоті садивного підлоги. Іншими словами, якщо веранда будується врівень з підлогою будинку, то тераса спускається вниз.

Замовити такий будівельний матеріал, як terra-wood.ru можна по Інтернету, вибравши його заздалегідь. У тому випадку, коли будується тераса, гостро постає питання про використання міцного матеріалу. Таким чином, виникає необхідність застосовувати спеціальну дошку. В цій якості, чудово підходить модрина.

Вона може експлуатуватися там, де для деревини не самі кращі умови утримання. Мова йде про вогкості і ландшафтних перепадах рельєфу. Як відомо, терасна дошка знаходить собі застосування в облаштуванні садових доріжок.

Терасна дошка
Крім модрини, використовується і композитний матеріал. Для цього, дерев'яну стружку пресують і додають полімерне речовина, як сполучний елемент. У підсумку, ми отримуємо дошку, яка не боїться негативних факторів природного клімату.

Крім того, вона не вимагає особливого догляду. Достатньо лише дбайливо відноситься до покриття, разом з тим, виключається поява скалок. З іншого боку ви не посковзнетеся на терасної дошки, навіть якщо, пройшов проливний дощ.

Досвідчені будівничі хвалять такий матеріал, адже він нічим не відрізняється від цінних порід дерев своїми якостями. До дошки можна забивати цвяхи, вкручувати шурупи або просто розпилювати. Хоча, це не повний список позитивних властивостей, його постійно доповнюють і збагачують новими пунктами.