Переваги і характеристики сучасних дерев'яних вікон Сучасні вікна в залежності від клієнтських переваг можуть виготовлятися будь-яких форм. Вони можуть бути не тільки прямокутними, але і трапецієподібними або трикутними.

Щоб готові вироби як можна довше в процесі експлуатації зберігали привабливий зовнішній вигляд і не піддавалися гниття, деревина піддається спецобработке високоякісними лаками і просоченнями. До речі, подібна обробка нітрохи не заважає рамі дихати.

Важливою перевагою дерев'яних євровікон є їх низька шупопроницаемость, що досягається не тільки природними якостями деревини, але і застосуванням багатошарових склопакетів з повітряними прошарками між стеклами. Стійкість до займання, незважаючи на органічне походження матеріалу, у таких вікон знаходиться на рівні, а все завдяки обробці антипіренами. При загорянні на поверхні деревини утворюється міцний захисний шар, який є відмінною перепоною для полум'я, що не дозволяє йому проникнути всередину конструкції. Випускаються сьогодні моделі вікон, здатні утримувати полум'я до півтора годин.

При всьому цьому вони відрізняються вкрай тривалим терміном служби. Дерев'яні конструкції краще пластикових справляються з тривалими механічними навантаженнями. Одним з факторів, що впливають на довговічність, є природне походження матеріалу, завдяки якому він добре витримує будь-які зміни кліматичних умов.

Ну і, нарешті, не можна не згадати добрим словом дивовижну, чарівну красу дерев'яних віконних конструкцій, дарують житловому або офісному приміщенню відчуття тепла і затишку, і створюють дивовижну атмосферу, яка підкреслює всі особливості інтер'єру. Саме завдяки цим перевагам сучасні дерев'яні вікна є чудовим рішенням для квартири або будинку.