Чавунна ванна вибір, перевірений часом У кожному будинку ванна кімната є обителлю чистоти і місцем для релаксу. Кожен любить розслабитися у ванні після важкого робочого дня. А щоб відпочинок проходив у максимально комфортних умовах, приміщення має бути грамотно обладнано.

Належну увагу слід приділити сантехніці. Ванни з чавуну завжди користувалися популярністю, сьогодні ситуація не змінилася.

Як підібрати ванну для свого інтер'єру?

Безумовно, набагато простіше вибрати ванну під готовий інтер'єр, ніж оформлення кімнати підганяти під неї. Перше, на що слід звернути увагу при підборі ванни, – її тип.

Окремо стоїть ванна відрізняється ідеальним зовнішнім виглядом завдяки декоративно оформленими ніжкам. Дизайн її дуже оригінальний, але подібне виріб вписується лише в простору ванну кімнату.

Вбудована ванна – найбільш популярна модель, зовнішні стінки якого приховано під обробкою – екраном або облицювальною плиткою.

Крім цього, www.santehbay.ru повинна ідеально підходити за кольором. Найбільш часто сантехніка виготовляється в білому тоні. Форма виробу повинна гармонійно виглядати з раковиною і решті сантехнікою.

Вибираємо якісну чавунну ванну

На які критерії варто спиратися, щоб вибрати по-справжньому якісний виріб? Варто врахувати, що завдяки фізико-хімічним властивостям матеріалу складно домогтися ідеально гладкого покриття, а тому хорошим показником для ванни з чавуну є відсутність шорсткості при проведенні рукою по стінці. Цей ознака свідчить про найвищу якість сантехніки.

При огляді зовнішніх стінок не повинно бути відмічено сколів, западин та інших пошкоджень. Відмінним показником є порошкове емалеве покриття, що додає відмінний естетичний вигляд поверхні і захищає від процесу корозії.Внутрішнє емалеве покриття обов'язково повинна бути рівною і блискучою.

Переваги чавунної ванни:

  • довгий охолодження води, тому сеанс відпочинку може бути продовжено;

  • довговічність матеріалу, який не боїться ударів;

  • стійкість до високих температур і різних засобів побутової хімії;

  • приємне тактильне почуття, що дозволяє досягти повного релаксу;

  • довговічність: колір емалі та її якість залишається первозданним протягом декількох десятків років.
  • У разі функціонування гідромасажного обладнання, ви не відчуєте вібрацій, оскільки їх поглинає пластинчастий графіт, що входить до складу чавуну.