Екскаватор-навантажувач Bobcat універсальна техніка для сучасної будівельного майданчика Будівництво будь-якого об'єкта – складний багатоетапний процес. Щоб прискорити роботи, підвищити продуктивність, оптимізувати витрати, необхідно грамотно підійти до організації заходу.

Основним завданням при вирішенні даного питання є покупка або оренда спецтехніки. Екскаватор-навантажувачуніверсальна машина, яка допоможе реалізувати проект в максимально короткі терміни з мінімальними капіталовкладеннями.

Екскаватор-навантажувач – оптимальний набір функцій

Найбільш вигідним рішенням для забезпечення будівельного майданчика є екскаватор навантажувач типу bobcat ціна його значно нижче, ніж вартість придбання двох одиниць техніки. Машина призначена для оперативних вантажно-розвантажувальних операції, що супроводжують зведення будь-якого об'єкта.

Спецтехніка зазначеного зразка поєднує в собі компактні розміри, високий рівень мобільності та більшу продуктивність. Агрегат оснащується зворотною лопатою і ковшевыми стрілами для щелепного захоплення. Його можна застосовувати і як екскаватор, і як навантажувач одночасно, що сприяє підвищенню практичності і зменшення витрат. Додаткове навісне обладнання, відмінно сумісний з екскаватором-навантажувачем, істотно розширює його опції.

Спецтехніка від Bobcat – світові традиції конструювання в сучасній інтерпретації

Назва бренду «Bobcat» в перекладі трактується, як «рись». Воно щонайкраще характеризує продукцію компанії. Всі машини, представлені цим американським виробником, володіють наступним набором якостей:

  • спритність переміщення і виконання функцій;

  • витривалість в різних умовах експлуатації;

  • велика швидкість і продуктивність.
  • Виробник відомий на ринку спецтехніки більше 50-ти років. При конструюванні екскаваторів-навантажувачів та інших агрегатів компанія застосовує традиційні розробки, покращуючи показники з урахуванням вимог сучасних будівельних об'єктів. В даний час купити екскаватор навантажувач в москві в оригінальному виконанні пропонують офіційні дилерські центри.

    Надійні машини, створені на підставі міцних, вологостійких матеріалів, здатні служити роками без істотних поломок. Виробник гарантує доступність запасних вузлів і деталей. Він щорічно випускає нові варіації техніки, зберігаючи універсальне будова для можливості комплектації різними навісними механізмами.