Справи офісні чого не повинно бути на робочому столі Для організації робочого процесу, особливо якщо ви займаєтеся валютним ринком www.nas-broker.com дуже важливо, щоб вас нічого не відволікало, тому, робоче місце має бути вільним і «зібраним».

Багатьом доводиться працювати з ранку до самого вечора. У деяких випадках, зібрати всі думки докупи і закінчити почате – завдання не найпростіше. У зв'язку з цим потрібно облаштувати «точки відпочинку», які являють собою нагадування про мріях, цілях і досягнення. Такою точкою може служити нагорода, сертифікат, встановлений в рамку або 3Д-макет робочого проекту. Паралельно з цим існує перелік предметів, які зовсім не рекомендується тримати на своєму робочому місці, про що поговоримо нижче.

Справи офісні чого не повинно бути на робочому столі

Особисті і сімейні фотографії

Багато приносять свої домашні фотографії, на яких зображені діти, дружини, чоловіки і встановлюють їх на своєму робочому столі. У разі, якщо ви є директором підприємства і дані знімки звернені лише до вас, то немає в цьому нічого поганого. Однак, така дія вже буде порушувати етикет офісу. Не рекомендується виставляти фото на показ, якщо ви звичайний рядовий співробітник. Ви не тільки отвлечете інших співробітників компанії, але і можете викликати у них не найкращі почуття, такі як злість або заздрість, що зіпсує відносини на роботі.

Картинка на моніторі

Тут процедура аналогічна сімейними фотографіями, не варто виставляти їх в якості шпалер для робочого столу. Крім особистих фотографій також необхідно утриматися і не ставити на монітор зображення, які будуть змушувати вас працювати або навпаки, слогани про те, що варто і зовсім змінити рід діяльності. Таке рішення може для вас погано обернутися, особливо в тому випадку, якщо начальство не відрізняється почуттям гумору. Найбільш оптимальні – стандартні зображення.

Статуетки

Звичайно, даний предмет несе смислове навантаження, але дуже важливо, щоб стіл не був ними перенасичений. Не проблема, якщо на робочому столі у вас стоять пісочний годинник, маятник або організатор декоративного вигляду, який служить підставкою для офісних приладдя. Але варто пам'ятати, що на робочому столі не варто влаштовувати виставку, де будуть представлені ваші статуетки, привезені з курорту та інші колекційні речі. Краще всього розташувати їх будинку, прикрасивши тим самим інтер'єр.

Постери релігійної або політичної тематики

Кожна людина відрізняється своєю думкою і точкою зору. Якщо ви є прихильником певного духовного течії або політичного діяча, то не рекомендується «кричати» про це оточуючими вас постерами. Це лише зіпсує ваші відносини з колегами і відлякає потенційних клієнтів.

Ароматизатори

Зараз багато де можна зустріти інформацію про те, що з допомогою аромату розмарину можна стимулювати головний мозок, а лаванда і зовсім служить заспокоювачем при стресових ситуаціях. Однак, не потрібно тут же тягнути подібні предмети до себе в офіс. Варто розуміти, що на роботі у когось із співробітників просто може бути алергія на подібні аромати, а з іншого боку, така дія не можна назвати естетичним, так як працюєте ви явно не шаманом. Те ж саме можна сказати стосовно квіткових букетів для співробітників. Якщо ви вирішили зробити подарунок, вибирайте рослини, які не відрізняються різкими запахами.