Світильники точкового типу та їх особливості Для того щоб інтер'єр вийшов дійсно максимально затишним і досить оригінальним, необхідно не тільки з особливою ретельністю продумувати його передбачувану стилістику оформлення, але і грамотно підходити до створення в ньому правильного освітлення.

Досить суттєву допомогу в цьому, сьогодні можуть надати спеціальні точкові світильники, які, не привертаючи до себе особливої уваги здатні створювати безліч різноманітних світлових ефектів, а також дуже вигідно підкреслити особливу привабливість і оригінальність інтер'єру.

Якщо говорити про конструктивні особливості подібних світильників, то їх корпус найчастіше виготовляється з металу, особливого термопластика, скла чи латуні. При цьому деякі види таких освітлювальних приладів додатково оснащуються спеціальними декоративними платформами, виконаними у вигляді куль, пірамід або кольорів, що, природно, робить такі світильники більш привабливими і оригінальними.

Сфера використання світильників точкового типу

Світильники точкового типу та їх особливості
Найчастіше, подібні типи світильників застосовують при оформленні освітлення в таких житлових і громадських приміщеннях, як кабінети, вестибюлі, холи, кафе і т. п.

І це зовсім не дивно, адже такі освітлювальні прилади відрізняються безліччю дуже вагомих переваг:
• Досить істотним терміном експлуатації.
• Прекрасною зносостійкістю.
• Легкістю монтажу.
• Абсолютною безпекою в плані експлуатації.
• Цілком прийнятною вартістю.

Крім свого істинно безпосереднього призначення, освітлювальні прилади точкового типу також здійснюють ще і декоративну навантаження, вони надають величезну допомогу при декоруванні різних приміщень, поділ їх на окремі зони, а також сприяють у розстановці необхідних акцентів. Так, наприклад, використання таких світильників при оформленні освітлення у різних виставкових залах і галереях, сьогодні набуло неймовірно широку популярність і стало ознакою гарного тону.

Світильники точкового типу та їх особливості
Що стосується інтер'єрів житлових квартир, то тут точкові світильники, як правило, застосовуються не тільки при облаштуванні різного роду стельових конструкцій, але і для створення додаткового підсвічування для певних зон приміщення. Так, неймовірно високою популярністю в наші дні, користується використання таких освітлювальних приладів при організації підсвічування для дзеркал.

Крім звичайних точкових світильників, сьогодні також існують і спеціальні моделі, які мають вбудовані конструкції. Подібне освітлювальне обладнання найчастіше використовується для створення додаткового підсвічування у внутрішніх областях кухонних шаф або полиць, а також для освітлення сходових ступенів, що, природно, не тільки функціонально, але і досить практично і естетично.