Модульний паркет і деякі його особливості Інтер'єри практично всіх старовинних споруд, часто просто вражають своєю неймовірною розкішшю і особливою вишуканістю. І це, природно, зовсім не випадково, адже абсолютно всі елементи оформлення в них, включаючи, звичайно, і підлогові покриття, зазвичай відрізняються своїм істинно незабутнім виглядом.

При цьому у вигляді підлогового покриття, в такого роду будовах, найчастіше присутня спеціальна модульна паркетна дошка, оригінально доповнена різними декоративними деталями (бордюрами, розетками тощо).

Минуле і сьогодення

Якщо раніше паркетна модульна дошка традиційно використовувалася винятково в житло досить багатих і дуже знатних людей, то зараз цей вид підлогового покриття став доступний вже набагато більшому колу забудовників. Саме тому, при бажанні облаштувати своє житло в суто класичному стилі, досить велике число власників сьогодні як раз і зупиняє свій вибір саме на модульному паркеті.

Завдяки появі нового інноваційного обладнання, у виробників подібного паркету, зараз, з'явилася чудова можливість реалізовувати в життя найрізноманітніші дизайнерські рішення, що, відповідно, вельми істотно розширило можливості при облаштуванні такого паркетного покриття. Вартість даного ексклюзиву, звичайно ж, досить-таки серйозно відрізняється від ціни традиційного паркету, однак подібне задоволення, без всякого сумніву, того коштує.

Неймовірний простір для дизайнерів

Модульний паркет і деякі його особливості
З'явилися сьогодні модні тенденції в облаштуванні сучасних інтер'єрів, часто підносять просто неймовірні поєднання текстур, форм і матеріалів. Так, наприклад, досить популярним рішенням зараз вважається прикраса модульного паркету за допомогою оригінальної кам'яної або керамічної мозаїки, або його декорування різними металевими елементами.

Зараз на спеціалізованих ринках пропонується безліч самих різних видів подібних модульних покриттів, виконаних в різних стилістичних напрямках, від традиційної класики, до поглибленого хай-тека. Однак при підборі найбільш відповідного варіанту також не варто забувати і про таких додаткових елементах декору, як паркетні розетки, які дуже гармонійно виглядають з модульним паркетом. Крім того, досить оригінальним доповненням до подібного паркету також можуть стати і спеціальні паркетні бордюри, які допомагають не тільки ділити приміщення на окремі сегменти, але ще й візуально розширювати простір.