Я послала заявку на обидві ролі, але мені так і не видзвонив. Воно й зрозуміло: на особистій сторінці у мене мало фотографій, а ще я вказала в заявці розміри одягу, як того вимагали умови, і стало очевидно, що стандартний костюм мені не підійде (а зайві витрати виробникам ні до чого).

Если вас интересует киношная хлопушка, стоит заглянуть на этот сайт troyu-dom.kiev.ua вы найдете киношную хлопушку отличного качества и по доступной цене.

Більшість акторів масовки знімаються в кіно заради розваги. Особливо наполегливі чекають, коли їх помітить режисер і покличе на роль в епізоді - крупним планом і зі словами.

Народ для зйомок потрібен постійно, і його студіям поставляють бригадири. У них є свої групи людей. Але, працюючи в бригаді, особливо не розбагатієш, так що краще працювати безпосередньо з асистентом по акторам - там є і така посада. У цьому випадку ти отримаєш 500 рублів за участь в масовці або тисячу-півтори - за групповку, це коли тебе знімають не в масі, а крупним планом, але ти мовчиш. Епізод - крупний план зі словами - варто вже від півтори тисячі рублів. Але ж навіть масовка може зайняти цілий день, особливо якщо знімається не в місті, а на виїзді. Так що це не для зайнятих людейraquo ,.

Для історичних картин важко знайти масовку

- Раніше у нас була професія - артист. У це поняття вкладалося: і восьмигодинний робочий день, і відповідальність, і якісь вимоги до професійних та особистих якостей, - поскаржилася laquo, Городуraquo, бригадир масових груп Юлія Кобилінська. - Зараз приходить безліч випадкових людей, багато з яких не розуміють елементарних речей. Перша - що дружина олігарха, навіть якщо її знімають видали, що не крупним планом, не може постати в кадрі з поганим прикусом, важкою ходою і т.п. Багато дівчат думають, що гример зафарбувати їй прищі, а асистент по костюмах знайде гарний одяг - і все, вона стане королевою. Не стане. Куди вона діне свій собачий погляд? Ні, звичайно, ми будемо тільки раді, якщо на майданчик прийде дівчинка з дитбудинку, яку господь всім обдарував. Але де вона, ця дівчинка?

- А друга проблема в чому? 
- Друга - це те, що квиток на зйомки багато хто розцінює як квиток в кіно. Та ще такий, що не ти за нього платиш, а, навпаки, платять тобі. Покликали на зйомки: захочу - я прийду, не захочу - піду в бар з друзями. Яка різниця, що мене чекають на майданчику. Багато хлопців не готові, що, прийшовши на зйомки, вони змушені будуть сидіти в кутку два, п'ять, десять годин і чекати, коли їх нарешті покличуть. Можуть, до речі, і не покликати, якщо у режисера якась накладка або, навпаки, осяяння. Але ж продавець не йде з магазину, якщо у нього немає покупців. А молодий актор може запросто піти.

За словами бригадирів, складний підбір акторів для історичних картин - тут бажано на тому самому місці, де будуть проходити зйомки, подивитися на актора. laquo, Треба подивитися, як він буде виглядати в цьому костюмі, на цьому місці, в цій ситуації. Адже за нинішньою Садовій ходять не так, як ходили по старойraquo ,.

За словами бригадирів, люди змінилися не тільки внутрішньо, але й зовні - і справа тут не тільки в зачісках, пірсингу, тату і макіяжі, а також в тому, що жінки за останні роки звикли ходити в штанах, а чоловіки - стригтися майже наголо. Змінилися антропометричні дані: відстань між очима, вилиці і т.п. Це помітно, особливо в масі, якщо порівнювати історичні та справжні старі фільми. Але ж людей доводиться вибирати не просто для натовпу, але для мікроскопічних ролей. Треба бачити, хто грає продавця, а хто покупця. І покупці бувають різні: на ринках, в бутиках.

Режисерам не попасти

Важко підбирати масовку для зйомок війни або, скажімо, лікарні, особливо психіатричної. І ще дітей. І інвалідів.

для фільму laquo, Беляевraquo, були потрібні підлітки-іхтіандри: наївні, зворушливі, чисті і непорочні.

laquo, Це було жахливо, - згадує бригадир. - Нам потрібні були діти, які не пробували ні сексу, ні навіть алкоголю. На бази надії не було, та у нас і немає своєї дитячої бази. В основному ходили по вулицях і вдивлялися в обличчя. Зрештою, я пішов з цього проекту, тому що відчував: чи не справлюсьraquo ,.

В сучасних бандито-ментовські картинах все простіше. Якщо чоловік буде добре виглядати в мундирі - це міліціонер. Якщо немає - стане злочинцем.

Коли надходить нестандартне замовлення - наприклад, на акторів ростом від 2 метрів, на базу надії мало. Тим більше що у кожного бригадира база розформована за типажами, зіграним ролям, а не за фізичними даними. Тоді доводиться шукати людину просто на вулиці. laquo, Мене в свій час теж так знайшли, - згадує Юлія. - Для зйомки фільму laquo, Молода Екатерінаraquo ,. Але мені-то було приємно. А спробуй поясни інваліду, що він когось зацікавив як потенційного актора.

Є дві речі, про які не варто мріяти, знімаючись в масовці. Перша: заробити багато грошей. Друга - потрапити до якогось конкретного режисерові. Тому що вимоги у режисерів змінюються на льоту. Нещодавно один зажадав у масовку дівчат модельної зовнішності, а під час кастингу відсіяв всіх і залишив грудастих товстушок. Хтось із режисерів вимагає блондинок або рудих, але обдурити його за допомогою фарби - неможливо, тому що laquo, рудий це стан душіraquo ,. Нещодавно в один фільм набирали групу бабусь: тут і з'ясувалося, що режисер мав на увазі жінок від 65 і старше, а на кастинг прийшли жінки від 45 років. 

40 000 рублів - і ви в ролі мужлана

Нещодавно запрацював сайт rolvkino.ru, він збирає бажаючих знятися в рімейках радянських фільмів. Заплативши суму - від 500 до 3000 доларів - клієнт грає роль, яку до нього вже зіграли Василь Ліванов, Андрій Миронов, Борис Бабочкін. Рімейк навіть обіцяють показати на одному з кабельних московських телеканалів. Цікаві на цій студії цінові пропозиції. Наприклад, епізод з гіпсової рибою в трактирі в фільмі laquo, Троє в човні, не рахуючи собакіraquo, в оригіналі включав чотирьох учасників і всі ролі виконував Миронов. У рімейку за виконання ролі laquo, господар трактіраraquo, з клієнта візьмуть три тисячі доларів, а за роль Джерома-оповідача - в два рази менше.

Я заповнила заявку на роль у фільмі про Шерлока Холмса "Строката стрічка" - причому мене зацікавила роль не Холмса, і не дівчата, приреченої на покусаніе змією, а її вітчима - жорстокого мужлана, який гнув в кадрі камінну кочергу. У заявці був чесно вказано зріст і вагу і підлогу (жорсткій) здобувача. Через два тижні прийшла відповідь: я затверджена на роль, для зйомок необхідно приїхати в Москву, а текст ролі мені пришлють після переказу грошей. Для ролі доктора Ройлотта мені визначили прайс в 40 тисяч рублів. Після закінчення зйомок кіно - вірніше, тільки кілька епізодів, обіцяють показати в спецпрограмі на кабельному каналі .