Інтер'єр офісу При оформленні інтер'єрів офісних приміщень потрібно дотримуватися певних правил. Один з явних прикладів являє колірна гамма. Не потрібно дотримуватися тільки тих кольорів, яким віддаєте перевагу.

Колірна гамма офісного приміщення повинна позитивно впливати на психологію відвідувачів. Це, в свою чергу відіб'ється на ефективності переговорів з відвідувачами і, як наслідок, на зростання прибутку компанії.

Кольорове оформлення

Інтер'єр офісу

Таким чином, якщо взяти більш холодні відтінки, то вони будуть розташовувати до більш серйозного спілкування і допомагає співрозмовникам зосередитися. Ну а теплими кольорами оформляються інтер'єри в приміщеннях, призначених для переговорів або демонстрацій, так як вони сприяють дружньому спілкуванню.

В офісні приміщення з великою площею, де працює величезна кількість людей, потрібно розділити на зони, які можна влаштувати за допомогою перегородок з меблів. У такий спосіб кожний робітник зможе створити свою індивідуальну атмосферу.

Місце для отыха

Фахівці з психології рекомендують побудувати куточок окремо від офісного приміщення, де люди будуть відпочивати в робочий час. Це приміщення можна обладнати журнальним столиком, телевізором і акваріумом, що сприяє людини розслабитися. Непогано було розмістити сюди і фонтан, приплив свіжого, вологого повітря відновлює сили.

Окрему увагу потрібно приділити кабінету керівника. Деякі фірми пропонують вже облаштовані кабінети для керівників. Тут присутні і стильні елементи декору і сувора меблі.