Віконні жалюзі секрети правильного вибору Таке пристосування як жалюзі – це неймовірно корисний пристрій, що забезпечує житлових приміщень досить надійний захист від яскравих променів сонця, пилу і т.

п. Однак, при цьому, із-за присутності на ринку досить широкого різноманіття подібного типу виробів, дуже багатьом власникам сьогодні, при їх виборі, часто доводитися випробовувати дуже серйозні труднощі.

Основні різновиди жалюзі

Зараз найбільш поширеними є такі види подібних пристроїв:
• Тканинні;
• Пластикові;
• Дерев'яні;
• Металеві.

Тканинні жалюзі

Тканинні різновиди жалюзі зазвичай виробляється із спеціального поліестеру, відрізняється досить значною міцністю і надійністю. До того ж, він ще й практично не вицвітає і досить легко очищається від будь-якого роду забруднень. Іншим досить непоганим рішенням також вважаються і пристрої з ламелями, виготовленими з бавовни, правда, вони, як правило, відрізняються досить солідної вартістю.

Жалюзі з пластика

Віконні жалюзі секрети правильного вибору
Найдешевшим і, в той же час, досить практичним рішенням, на даний момент, вважаються жалюзі, виготовлені з пластику. Найбільш важлива перевага даного типу виробів полягає в тому, що вони не тільки чудово поєднуються з тканинними шторами, але ще й чудово гармоніюють практично з усіма інтер'єрними рішеннями.

Порівняно зі своїми тканинними аналогами, виконані з пластику вироби абсолютно не гнуться, повністю зберігаючи тим самим свою початкову форму. Крім того, вони також неймовірно прості і в плані догляду, адже для видалення забруднень з таких виробів, їх достатньо всього лише просто протерти злегка зволоженою тканиною.

Дерев'яні жалюзі

Якщо говорити про дерев'яних моделях жалюзі, то вони, як правило, краще всього підходять для установки в заміських будинках і котеджах. До найголовніших плюсів подібних виробів, звичайно ж, перш за все, слід віднести їх неймовірну привабливість, істотну довговічність і, природно, абсолютну екологічність. Проте в плані своєї вартості, такі, виготовлені з натурального дерева моделі, навряд чи можна назвати доступними, оскільки при їх виготовленні зазвичай використовують тільки благородні породи деревини.

Металеві жалюзі

Що стосується різновидів металевих жалюзі, то вони, здебільшого, застосовуються тільки виключно вразличного роду промислових приміщеннях. Найбільш важливими плюсами у подібних виробів є їх неймовірна довговічність, особлива практичність і абсолютна невимогливість у догляді. Однак такі жалюзі дуже важкі і створюють достатньо багато шуму, з-за чого вони, як раз, і практично не застосовуються в житлових приміщеннях.