Панно в ванну кімнату Декоративне панно встановлене у ванній кімнаті, стане дизайнерської родзинкою, яка буде завжди в центрі уваги. Щоб все виглядало саме так, потрібно поставитися з усією серйозністю до підбору цього декоративного елемента.

Вибір матеріалу

Що таке панно? По суті це фотографія, малюнок або художня частина картини, виконана з елементів, які складаються в єдину частину.

Панно – мозаїка

Такий вид панно зустрічається найбільш часто. Маленькі за розміром плиточки краще всього підійдуть для складання з них декоративних і красивих візерункових картинок. Найчастіше мозаїку замовляють під певний розмір ванної кімнати, це самий ідеальний варіант. Встановити таке панно своїми руками не потребує великого вміння.

Панно – керамічна плитка

Такий вид декоративного панно продається в зібраному варіанті. Залишається вибрати відповідну на смак і картину або картину, яка оптимально буде виглядати з інтер'єром вашої ванної кімнати. Наклеїти на стіну керамічну плитку можна своїми силами. Тільки наклеювати панно необхідно строго по малюнку, щоб зібрана таким чином картина балу «цілої».

Панно – ПВХ

Цей вид декоративного панно в ванну кімнату не дуже популярний. Але, невелика цінова вартість, полегшена збірка, без сумніву яскравий дизайн, хороша вологостійкість, роблять панно з цього недорогого матеріалу продаваним.

Панно – скло 3D

Великим попитом користуються скляні панно в ванну кімнату з 3D малюнками. Чудова практичність і незвичайна краса, можливість нанесення практично будь-якого зображення, роблять такий вигляд панно дуже затребуваним.

Як правильно вибрати панно в ванну кімнату

Перед тим, як замовляти в свою ванну кімнату панно будь-якого виду, необхідно вибрати відповідний вам дизайн. Найчастіше вибирають дизайн панно з нейтральними елементами. Це можуть бути природні зображення, зображення тваринного світу. Дуже красиво виглядають зображення великих квітів, зібраних з плиток. Відразу після вибору тематичної частини, необхідно ретельно підійти до розміру панно. Від правильного визначення розміру залежить дуже багато. Якщо декоративне панно в ванну кімнату замовляється за індивідуальним замовленням, то від його розмірів буде залежати його ціна. Панно може бути і окремим елементом інтер'єру ванної, наприклад тільки в зоні розташування самої ванни, або охоплювати всю зону ванної кімнати і служити цільним оформленим інтер'єром. Не варто забувати, що ціна буде залежати і від матеріалу декоративного панно.