Підлогові торшери в інтер'єрі На думку багатьох, пік популярності торшерів пройшов близько 30 років тому. Але зараз чимало споживачів заявляють, що такий освітлювальний прилад здатний не тільки прикрасити інтер'єр будь-якого приміщення, але і зробити освітлення більш затишним.

Розсіяне освітлення торшера дозволить вам розслабитися, сісти на своє улюблене крісло і почитати книжку, або ж під його м'яким світлом приємно зібратися всією родиною і попити чай. eg-tech.ru можна знайти на сайті компанії «EG Technologies».

Підлогові торшери в інтер'єрі

Чому варто придбати торшер

Торшер є одним з видів підлогових світильників, що стояв на штанзі, яка може бути регульованою (гнучкої) або нерухомої. Лампочка при цьому ховається абажуром, для виготовлення якого застосовуються різні матеріали. Втім, його може не бути зовсім.

Якщо порівнювати торшер з іншими джерелами світла, то він вигідно відрізняється наступними особливостями:
• можливість легкого перенесення, що дозволяє при необхідності висвітлювати будь-яку ділянку будинку або квартири;
• немає необхідності здійснювати складний монтаж обладнання. Все, що потрібно – зібрати його по інструкції і підключити до електроживлення;
• так як його установка проводиться на підлогу, то немає необхідності у придбанні додаткової меблів для нього;
• завдяки своїй декоративності його можна вписати практично в будь-який інтер'єр, який стане помітнішою затишніше за рахунок розсіяного світла, який він виробляє.

Яких видів бувають торшери

На даний момент виробники не обмежують виробництво освітлювального приладу, тому в магазинах можна зустріти найрізноманітніші моделі, які будуть відрізнятися як за формами, так і розмірами. Якщо розглядати ступінь освітлення приладом, то виділяють такі: розсіяний, спрямований і відбитий.

За допомогою торшера, який генерує розсіяне світло, можна висвітлювати стіни та стеля приміщення. Такий торшер відмінно впишеться в кімнаті, де ви плануєте вечірній кіносеанс. Або ж його можна встановити в дитячій, він не буде дратувати, а дасть приємне і заспокійливе світло.

Завдяки торшеру спрямованого світла можна висвітлити конкретну ділянку. Як правило, світло від таких пристроїв направляється вниз. Найчастіше їх вибирають в тих випадках, коли в будинку є любителі книг або займаються рукоділлям. У дитячій кімнаті він знаходить місце біля письмового столу.

Добре освітити кімнату можна за допомогою торшера, що відбиває світло. Принцип дії наступний: світло направляється на стелю й стіни, відбивається від них і в результаті створюється хороше освітлення приміщення.

Варто відзначити, що кожна сучасна модель освітлювальних приладів оснащується спеціальним пристроєм – діммером, завдяки якому можна регулювати яскравість світла. Так, його можна приглушити і насолодитися спокійною і приємною атмосферою.

Що стосується матеріалів, з яких виготовляють торшери, то вони можуть бути самими різними, починаючи деревом, склом, кришталем, ротангой, тканиною, пластиком, бронзою, дзеркалом і закінчуючи іншими, більш екзотичними.

У свою чергу, торшери діляться ще на два види: ті, які оснащені абажуром і без них. Класичним варіантом освітлювального приладу є торшер з абажуром, який може бути різної форми і розміру. Але більш модним і сучасним можна назвати безабажурный прилад, де світиться його конкретна частина або всі підстави.