Про характеристики ламінату Ламинат – популярне в сучасному світі, підлогове покриття. І для того щоб зробити правильний вибір ламінату, необхідно дізнатися про всі його особливості і нюанси, щоб в майбутньому можна було насолоджуватися привабливістю і вишуканістю в тому чи іншому приміщенні.

Особливості ламінату

Ламінат славиться тим, що здатний грамотно і вишукано вписатися в інтер'єр тієї або іншої кімнати, миттєво перетворюючи його в вишукане і унікальне приміщення, здатна сприятливо вплинути на кожного цінителя краси.

Зовнішній вигляд ламінату, в тому числі і такого підлогового покриття як ламінат classen - це і є її основна перевага, завдяки якій багато людей і бажають придбати для свого будинку, такий підлоговий матеріал. Крім цього ламінат славиться і простий укладанням, багато господарів своїх будинків і квартир, проводять цю роботу самостійно.

Так само, цей продукт славиться і стійкістю до експлуатаційних навантажень, сюди можна віднести: стирання, подряпини, і т. д. Для того щоб ваш ламінат міг радувати вас довгий час, особливу увагу прийнято приділяти його класу, про це ви зможете докладно дізнатися у продавців-консультантів.

Простота в догляді – ще одна важлива особливість ламінату. Ламінат можна очищати за допомогою пилососа і простий вологої ганчірки, а результат буде радувати вас довгий час, так як сам по собі виріб є привабливим.

Характеристики ламінату

Основа панель – являє собою плиту з пресованого деревного матеріалу, який у свою чергу ретельно, просочується смолами і клеями. На нижню частину продукту прийнято наносити шар компенсуючого матеріалу, таким чином, саме завдяки цьому шару і забезпечується рівномірний тиск на панель вироби.

Про характеристики ламінату
Зверху на основу прийнято наносити полімерну плівку, яка володіє оригінальним малюнком. Саме з його допомогою і буде визначено дизайн ламінату.

Особливою популярністю сьогодні користується той ламінат, малюнок якого стане імітувати натуральне дерево, але можна зустріти і моделі під камінь, екзотичні варіанти. Природно все це зроблять ваше приміщення незвичайно красивим і вишуканим, чого власне кожен господар житла і домагається.