Переваги будівництва будинків з бруса Останнім часом будинки з бруса, одноповерхові і більш розкішні, у величезній кількості почали з'являтися практично в усіх ключових передмістях, а також дачних поселеннях.

Причина цього криється в дуже важливих, хоча й не відразу помітні переваги і самої деревини, і технології будівництва.

 

7 важливих «за»

1. Самий короткий будівельний цикл з використанням натурального дерева. При злагодженій роботі майстрів час будівництва такого будинку рахунок йде на тижні. А все завдяки каркасних технологій будівництва та відсутності типової деревної усадки.
2. Брус має відмінні показники опірності будь-яким руйнівним діям. Під час склеювання ламелі, складові брус, просочуються поруч складів, які роблять їх стійкими до природних шкідників, гниття, а також вогню.

Переваги будівництва будинків з бруса

3. Брус має досить стійку форму, він не розсихається і не розтріскується в процесі експлуатації, а також не прогинається і не деформується під час будівельних робіт.
4. Мінімальні вимоги до обробки. Завдяки щільному приляганню бруса, будинки, що зводяться з них, не вимагають додаткового утеплювача, а також можуть залишатися без декоративної обробки. Привабливий на вигляд брус стане відмінним доповненням будь-якого інтер'єру.
5. Величезні архітектурні можливості. Довжина однієї пластини клеєного бруса може досягати 14 метрів, що дозволяє без зайвих швів зводити значні по ширині стіни.
6. Брус – це екологічно чистий матеріал, однозначно рекомендований для житлового будівництва. В процесі експлуатації така деревина не виділяє токсичних або радіоактивних газів, не накопичує електростатичний заряд, а головне, вона здатна дихати. Завдяки пропускних здібностей дерева в будинку постійно підтримується приємний мікроклімат з оптимальними показниками вологості та температур.
7. Будинки з бруса вже багато років залишаються ліквідним активом на ринку нерухомості.

На відміну від різних штучних матеріалів, дерево завжди тримає ціну і може експлуатуватися на протязі більше 100 років. Так що вам ніколи не складе труднощів при необхідності продати свій будинок з бруса.

Перераховані переваги говорять самі за себе. Будинок, що має стільки сильних сторін, однозначно варто фінансових вкладень. Тим більше, коли вартість середніх ринкових пропозицій досить невисока. Звичайно, є позиції і дорожче, і дешевше представлених будинків з бруса, але такого привабливого співвідношення ціни, якості та строків будівництва більше не знайти.