Що таке портландцемент Не кажучи вже про те, що цемент використовується при замішуванні багатьох будівельних розчинів, призначених для скріплення найрізноманітніших будівельних елементів.

Детальніше: Що таке портландцемент

Гільйотини механічні Механічні гільйотини, або гільйотинні ножиці – це установки, призначені для розрізання заготовок із тонколистового металу. З їх допомогою можна оперативно різати сталеві, мідні, латунні, свинцеві і оцинковані вироби.

Детальніше: Гільйотини механічні

М'яка черепиця тонкощі правильного монтажу Даний матеріал відрізняється вельми істотною довговічністю, особливою привабливістю, значною стійкістю до різних атмосферних впливів, можливість використання навіть на дахах з досить складною формою і, що найголовніше, відносно простим монтажем.

Детальніше: М'яка черепиця тонкощі правильного монтажу

Сухий струмок як елемент декорування дачної ділянки Сучасні власники дачних ділянок прагнуть якнайкраще прикрасити свою територію, і одним з найбільш простих способів є створення сухого струмка. Зовні він імітує пересохле русло невеликої річки, здатної ожити після першого ж дощу.

Детальніше: Сухий струмок як елемент декорування дачної ділянки

Офіс переїжджає організовано Не так часто офіси міняють своє місце роботи, але все ж таки така вірогідність є і завдання це не з простих. По-перше, переїзд затягувати надовго не можна, так як весь робочий колектив розслабиться, і буде важко налаштуватися на робочий ритм, по-друге, не можна зупиняти роботу надовго, так як йде велика втрата фінансів.

Детальніше: Офіс переїжджає організовано

Скоби замість цвяхів Надійність кріплення деталей у конструкції залежить не тільки від уміння майстра твердості основи, але і від якості, виду кріпильного матеріалу. Сьогодні в будівельних справах на зміну цвяхам все частіше приходять скоби — спеціально вигнута сталева (або алюмінієва) дріт з гостро заточеними або не заточеними кінцями.

Детальніше: Скоби замість цвяхів

Петродар надійність і елегантність Завод Lear створює елементи для декоративних фасадів з водо - та морозостійких полибетонитов. Зовнішній вигляд будівлі – це невід'ємна частина репутації будь-якій компанії та будь-якої приватної особи.

Детальніше: Петродар надійність і елегантність

Щебінь для облаштування дренажної подушки Щебенева подушка в дренажній системі забезпечує фільтрацію і запобігає замулювання трубчастих елементів. Правила облаштування дренажу передбачають облаштування на дні траншеї прошарку з піску і щебеню (або гравію).

Детальніше: Щебінь для облаштування дренажної подушки

Електрорубанок Енергомаш РУ-10880 Потужність машини невелика, проте її цілком достатньо для стругання будь-яких порід деревини з невеликою глибиною проходу. За зовнішнім виглядом модель нагадує безліч інших побутових, проте є у неї і своя особливість: основна рукоятка зі спеціальною гумовою вставкою, яка забезпечує зручний хват і перешкоджає ковзанню долоні.

Детальніше: Електрорубанок Енергомаш РУ-10880