Електрорубанок Енергомаш РУ-10880 Потужність машини невелика, проте її цілком достатньо для стругання будь-яких порід деревини з невеликою глибиною проходу. За зовнішнім виглядом модель нагадує безліч інших побутових, проте є у неї і своя особливість: основна рукоятка зі спеціальною гумовою вставкою, яка забезпечує зручний хват і перешкоджає ковзанню долоні.

РУ-Ю880 має всі необхідні системи безпеки. Зокрема, є кнопка блокування випадкового включення - не натиснувши на неї, «завести» інструмент не вийде. Передбачена і опорна п'ята. Коли майстер закінчує роботу і піднімає www.postroil.com з підошви вискакує особливий «язичок», на який ставлять інструмент, не побоюючись, що леза зашкодять заготовку.

Модель постачають з паралельним упором, мішком для збору пилу та іншими корисними предметами. Майстри, часто працюють з www.postroil.com, знають, що ремінь - одна з важливих запчастин. Коли він рветься, інструмент доводиться нести в майстерню тільки з-за відсутності запасного - замінити його самостійно нескладно. У Енергомаш РУ-10880 він також включений в комплектацію. Є ще пара додаткових ножів, які при бажанні можна самостійно заточувати.

Енергомаш РУ-10880 - машина для побутового використання, наприклад для того щоб зробити stroysvoimirukami.ru. Підійде для будь-яких робіт: від грубого стругання до точної доведення. У комплектацію входять запасні ножі і ремінь.