Скоби замість цвяхів Надійність кріплення деталей у конструкції залежить не тільки від уміння майстра твердості основи, але і від якості, виду кріпильного матеріалу. Сьогодні в будівельних справах на зміну цвяхам все частіше приходять скоби — спеціально вигнута сталева (або алюмінієва) дріт з гостро заточеними або не заточеними кінцями.

Велика їх частина П-подібної форми. Але у виробництві є й інші. Асортимент різноманітний і дуже широкий. Відрізняється в першу чергу якістю матеріалу, розмірами (шириною спинки, висотою ніжок), діаметром перетину. Виготовляють скоби для степлера з алюмінію, міді, загартованої або незакаленной сталі. Самими міцними вважаються нержавіючі оцинковані вироби, придатні для робіт у вологому середовищі. Величезне значення для готової продукції має жорсткість вихідної сировини.

Прямокутні скоби для пневмостеплера розрізняються за типом. Поширеним і більш вигідним є 53 тип з маркуванням L. Він вказує на товщину 0,7 мм, ширину 11,3 мм.

Шкала параметрів різних виробників може не збігатися. Підбирати скоби для пістолета краще індивідуально, спираючись на технічні дані, зіставляючи позначення на коробочці дужок і маркувальній наклейці інструменту.