Эскаваторы Doosan-Daewoo Компанія Doosan Infracore – одна з найбільших корпорацій в усьому світі з випуску спеціалізованої техніки для різних потреб. Їх техніка завдяки своїй універсальності користується великим попитом.

Розвинена мережа представництв Doosan дозволяє залишатися на ринку вже краї роки, не здаючи позицій.

Компанія Doosan володіє трьома заводами, відкритими в Китаї, Південній Кореї та Бельгії. Мережа офісів продажів постійно зростає. Спецтехніку Doosan постачають для виконання дорожніх робіт для багатьох міст Росії, включаючи Москву.

Тому щорічний випуск техніки зростає, зараз ця цифра перевищує 50 тисяч. Корпорації Doosan Infracore не соромно представляти свою техніку, адже їй справді є чим пишатися.

Багато російські компанії поки що можуть лише мріяти про висотах, яких змогли досягти конкуренти з Південної Кореї. Високоякісна і недорога марка спецтехніки Doosan в рейтингу по випуску шляхово-будівельної техніки розташувалася на 7 місці по всьому світу.

Високий рівень сервісу компанії виключає простої при поломці будь-якого агрегату спеціалізованої техніки Doosan. Роботи з ремонту проводяться якісно, в найкоротші терміни, вони виконуються кваліфікованими бригадами, кожна з яких забезпечена сучасним обладнанням та інструментами.

Фахівці можуть замінити вузли і деталі на місці поломки, як з гарантійного випадку, так і при виконанні звичайного ремонту техніки. При цьому використовуються запасні частини тільки марки Doosan.