Печі для лазні Виробники печей для лазень постійно радують споживачів, працюють над створенням нових моделей, удосконаленням існуючих. Нові печі для лазні об'єднують в собі інноваційні рішення і сучасні розробки, в результаті яких значно збільшується строк служби, безпеку і зручність експлуатації.

Професійні конструктори-машинобудівники і фахівці-теплотехніки займаються розробкою нових моделей печей. Розробки ґрунтуються на знанні фізичних процесів тепловіддачі та горіння і сучасних технологіях виробництва.

Новинки пропонують багато компаній, у тому числі і ФЕРІНГЕР. Печі для лазні ФЕРІНГЕР можуть працювати в двох режимах. Перший режим з сухим паром як фінська лазня, другий режим з вологим паром і застосуванням каменів як російська лазня. Розпалювання печі для лазні здійснюється з використанням нової революційної системи подачі повітря.

З такою системою подачі дрова горять зверху і поступово прогорають вниз, що має ряд переваг:

 • з моменту спалаху тепловіддача йде відразу на камені.
 • відразу прогрівається димар, що запобігає появі конденсату та корозії матеріалу димоходу згодом.
 • є можливість закласти відразу необхідний для прогріву парної кількість дров.
 • При виробництві таких печей використовується високоякісна сталь з високим вмістом хрому. Місця інтенсивного прогрівання посилені металевими пластинами.

  Печі для лазні
  Печі для лазні

  Пропонує новинки і Україну. Печі для лазні Екотерм мають європейську якість і функціональність. Вони забезпечені чавунними колосниками, мають режим економного витрачання палива, великий дверцятами з оглядом полум'я. Ці печі для лазні просто встановлюються, зручні у використанні, мають прийнятну ціну. З печами Баварія споживачі можуть топити піч з предбанного приміщення і насолоджуватися вогнем з двох сторін. Грамотно продуманий конвективний контур, що виробляє хороший з'їм тепла печі. Печі для лазні цієї серії мають систему чистого горіння, що дає можливість керамічного скла виглядати чистим досить тривалого часу.

  Печі-парогенератори «ТАВА» функціональні. Одна піч може мати 5 парових режимів: російської лазні, римської лазні, фінської сауни, фіто — сауни і турецької лазні. Це новинки ринку печей і вони виробляються на сучасному обладнанні за німецькими технологіями.

  Компанія Термофор пропонує нову маленьку піч «Оса». Розміри жодним чином не впливають на якість обігріву і потужний пар гарантований.

  Дров'яні печі для лазні Kastor KT-S-20 є новинкою на ринку печей і володіє рядом переваг. Мінімальні розміри та прийнятна ціна головні з них. При найменших габаритах збережена можливість швидкого прогрівання приміщення в 9 куб. м. Кам'янка вентилюється і дає можливість швидко прогріти повітря. Є модифікація печі для лазні з суміщеними мийним і парильному приміщеннями.

  Печі для лазні Ферінгер мають виносний топковий тунель. VOHRINGER –печі з фітоконтейнером для запарювання трав турбопаром.