Вібратори для ущільнення бетонних сумішей Для того щоб ущільнити бетонну суміш, використовують вібратори різних видів в залежності від типу двигуна – пневматичні, електромагнітні і електромеханічні.

Останні є найбільш популярними.

По конструкції ufaprom.ru можна поділити на навісні, поверхневі і глибинні агрегати. Вибір якого-небудь вібратора залежить від форми, виду і розмірів конструкції, яку необхідно забетонувати.

Наприклад, при бетонуванні плит застосовуються поверхневі вібратори, а якщо бетонувати балки – використовують глибинні. Ущільнення суміші повинне постійно перевірятися виробником робіт, майстром, бригадиром бетонників і працівниками будівельної лабораторії.

Вібратори для ущільнення бетонних сумішей
Якщо бетонна суміш укладають горизонтальними шарами, то потрібно стежити за тим, щоб товщина кожного укладеного шару відповідала вимогам проекту, а також за тим, щоб кожен новий шар був ретельно ущільнений до того, як почнеться укладання наступного.

Коли вібратор працює, він не повинен використовувати арматуру монолітних конструкцій як опору, тому як під час передачі вібрації на каркас близько її стрижнів виникає плівка цементного молока, що досить негативно позначається на якості зчеплення бетону з арматурою.

Необхідне ущільнення бетонної суміші повинно забезпечуватися тривалістю вібрування на кожній позиції. Основними ознаками ущільнення є те, що суміш припиняє осідати, на її поверхні виникає цементне молоко і з неї не виділяються повітряні бульбашки.