Стінові панелі загальні переваги Різних модифікацій стінових панелей, з допомогою яких можна здійснити дійсно високоякісний ремонт, на даний момент, без всяких сумнівів, існує предостатньо.

Однак, при цьому, незважаючи на свою різну конфігурацію і різне вихідна сировина, всі вони, як правило, мають практично аналогічними достоїнствами.


Максимально проста методика монтажу

Подібного роду вироби, як правило, спочатку виготовляються з таким розрахунком, щоб їх монтаж міг здійснюватися самостійно. Для того щоб виконати таку обробку, з використанням декоративних стінових панелей, зовсім не потрібно присутності якихось специфічних навичок, адже всі етапи даної процедури зазвичай не відрізняються якими-небудь особливими труднощами.

Різні методи кріплення

Монтаж даного виду виробів цілком може проводитися за декількома різними методиками. Так, найбільш простим рішенням тут, звичайно ж, вважається просте наклеювання панелей на робочу поверхню, а також їх кріплення за допомогою спеціальних саморезов. Правда, при цьому, тут також присутній і ще один досить цікавий варіант, що передбачає кріплення панелей на заздалегідь змонтовану обрешітку. Головна особливість такого методу полягає в тому, що в разі його застосування з'являється можливість використання додаткового ізоляційного матеріалу.

Маскування наявних на стінах дефектів

Стінові панелі загальні переваги
Даного виду панелі, в більшості своїй, мають досить суттєвою жорсткістю, і мають істинно рівну зовнішню поверхню, що, відповідно, дозволяє без особливої праці маскувати з їх допомогою різні дефекти і вади на робочій поверхні. Завдяки цьому, у разі застосування такого роду панелей, можна повністю обходитися без попереднього вирівнювання основних стін.


Універсальність використання

Панелі даного виду можуть застосовуватися в приміщеннях будь-якого типу. Правда, тут дуже важливо помітити, що для кожного конкретного приміщення необхідно обов'язково підбирати свій певний вид матеріалу. Адже подібні вироби, як вже говорилося вище, можуть не тільки відрізнятися за своєю формою, але й за типом використовуваного сировини.

Вельми ефектний зовнішній вигляд

Практично всі види таких стінових панелей, як правило, дуже вигідно відрізняються своїм досить-таки презентабельним виглядом. При цьому особливо елегантно й привабливо середовищ них, звичайно ж, виглядають вироби, виготовлені з дерева або МДФ. Що ж стосується панелей виконаних з ПВХ, то вони, природно, мають трохи меншою привабливістю, зате відрізняються набагато більш солідною надійністю і довговічністю.