Особливості ремонту фасадів будинків Будь-яка розсудлива домовласник завжди прагне до того, щоб його будинок був не лише комфортним для проживання, але і красивим, а також зміг обдаровувати всіх своїх мешканців теплом домашнього вогнища на протязі довгого періоду часу.

Для цього, час від часу, будь-який будинок потребує ремонту, який передбачає необхідність проведення фасадних робіт. Про особливості останніх ми зараз постараємося розповісти.

Для початку, скажімо, що косметичний ремонт фасаду будинку повинен обов'язково проводитися, як мінімум, раз в 5 років, хоча в деяких випадках це можна робити і частіше. Чому це так важливо? Косметичний ремонт недорогий і його може здійснити навіть непрофесіонал. Разом з тим, він дозволяє зберегти цілісність матеріалів фасаду, збільшити термін їх експлуатації. Якщо ігнорувати необхідність проведення косметичного ремонту, то дуже скоро вашому будинку (фасаду) знадобиться капітальний ремонт, а це вже куди більш дорогий захід, проведення якого доведеться запрошувати професіоналів.

Особливої уваги заслуговує ремонт фасадів будівель, яким надано статус архітектурних та історичних пам'яток. Реставрація фасаду, в даному випадку, проводиться тільки отримання відповідного дозволу, і вона не повинна змінювати зовнішній вигляд будівлі, лише покликана відновити його. Що включають в себе www.alpo.ru? Це фарбування, закладення тріщин, герметизація швів, можливо також – утеплення, поліпшення звукоізоляційних характеристик, встановлення фасадних систем або сайдінга і т. д.

Всі фасадні роботи www.alpo.ru повинні проводити у відповідності зі строго певним алгоритмом, тобто починати треба з підготовчих робіт, як те, очищення поверхонь від старої обробки, на другому етапі ми усуваємо різні дефекти поверхні фасаду, ну і завершується все оздоблювальними роботами. Звертаємо увагу на те, що оздоблювальні роботи повинна передувати ретельна очистка всіх робочих поверхонь від бруду і пилу. Крім того, завжди ретельно оштукатуривайте будь-які поверхні, не допускаючи утворення порожнин у шарі штукатурки, бо після першої ж відлиги ця сама штукатурка опаде, подібно листю восени.

Важливою складовою фасадного ремонту є захист матеріалів фасаду від води. Для цього проводиться гідрофобізація фасадів, тобто просочення матеріалів спеціальними складами, що підвищують їх водовідштовхувальні властивості. Крім того, в процесі виконання фасадних робіт особливу увагу варто приділити ремонту та очищення водовідливів.