Як побудувати будинок з сендвічпанелей Той будівельний матеріал, який зроблений з пінополіуретану, носить назву сендвіч-панелі. З них ви можете звести різні приміщення за досить короткий час.

На сайті stroymaster-web.ru можна замовити як будівництво, так і ремонт свого будинку. Для того щоб побудувати будинок, зверніться в спеціалізовану будівельну компанію.

Потім складіть з інженером договір на проведення робіт. Тільки при цьому врахуйте, що будівля зведена майстрами відповідає пропонованим до будівництва санітарно-гігієнічним вимогам. Ще воно має хороші якості і коштує недорого.

Як побудувати будинок з сендвічпанелей
Зауважте, що стандартні панелі важать приблизно близько п'ятдесяти кілограм. Також витримують навантаження приблизно дорівнює дев'яти тоннам. У зв'язку з цим звести житлове приміщення за досить короткий час, може бригада, що складається з кількох осіб.

Для того щоб звести будинок вам лише буде потрібно спочатку придбати сендвіч – панелі від виробників. Потім підготувати місце під будівництво будинку і провести необхідні для життя комунікації. Потім залити фундамент.

Далі зробити обв'язку, виставити кути і закріпити їх анкерними болтами з кроком 2,5 метра діаметром 14миллиметров. Панелі встановлювати, з'єднуючи їх методом паз – шип, починаючи з нульового перекриття.

Врахуйте, що побудувати будинок з цих панелей ви можете навіть на Крайній Півночі. Тому, що цей матеріал здатний витримати самі низькі температури. Ще він має високу теплопровідність і хорошу шумоізоляцію.