Сайдинг. Що це таке Вініловий або пластиковий сайдинг є досить міцним матеріалом і чистим в екологічному сенсі. Без нього зараз, напевно, важкувато уявити будівництво або ремонт.

І не важливо, міська це квартира або заміський будинок.

Звернувшись на сайт ck-tverskaya.ru можна замовити не тільки сайдинг, але і в стислі терміни побудувати будинок. Основними ж причинами, що дають привід використовувати сайдинг, варто назвати хороший захист обшиваються поверхонь і вельми привабливий вигляд.

Вперше сайдинг став з'являтися в Північній Америці, в середині 20 го століття. Тоді вдома обшивалися дошкою, яка укладалася внапуск під нахилом, після чого забарвлювалася. Але у такої обшивки є великий мінус – малий термін служби.

До кінця 50-х років завдяки розвитку промисловості, випускає різні полімери, з'явився матеріал, завдяки якому цю проблему вдалося вирішити. Цей матеріал являв з себе панелі, прокрашенние в вінілової масі, прекрасно імітують звичайну дерев'яну обшивку.

Сайдинг. Що це таке
По закінченні часу, багатьом споживачам стало зрозуміло, що зважаючи на його набагато більш тривалого терміну служби сайдинг набагато економічніше звичайного фарбованої дошки. Адже, обшивши будинок за допомогою сайдинга, можна дуже на довго надати йому красу і не витрачати надалі гроші, нерви і час на те, щоб провести чергову фарбування, або ремонт фасаду.

Підрозділяється сайдинг на горизонтальний і вертикальний типи. Розрізняються вони за способом кріплення: відповідно горизонтально і вертикально. Панелі ж сайдинга можуть мати різний декоративний вигляд. А саме: імітація ялинки, бруса, корабельної дошки, просто увігнута або опукла.