Сипучі будівельні матеріали в мішках У всі часи сипучі будівельні матеріали користувалися попитом. Сьогоднішній час не виняток. На невеликі об'єкти зручно поставляти ці будівельні вантажі в мішках.

Фасують В мішки такі будівельні матеріали, як щебінь оптом, пісок, асфальт, керамзит. Розфасовані в мішках матеріали, зручні при транспортуванні і розвантаженні. Мішки не важко підняти до будь-якого поверху.

Сипучі будівельні матеріали дозволяють виконати стяжку, облаштувати невеликі газони. Якщо придбай холодний асфальт, розфасований в мішки, то можна здійснити створення доріжки на дачній ділянці, зробити підлогу в гаражі. З допомогою холодного асфальту можна провести ремонт дорожнього покриття, залатати вибоїни без застосування техніки.

При самих різних будівельних роботах потрібні сипучі матеріали. Всі різновиди щебеню, піску, гравійної та гранітної крихти відносять до нерудних матеріалів. Сфери використання цих будматеріалів безмежні. Це оздоблювальні та будівельні роботи, благоустрій басейнів, ландшафтний дизайн, оформлення акваріумів та фонтанів.

Розфасовка цих сипучих матеріалів в двадцатипятикилограммовые мішки досить зручна для перевезення їх по будівельному об'єкту і для постачання споживачам, що замовили невеликий обсяг матеріалу. З мішками легко працювати. Їх без проблем можна вивантажити, занести в гараж або піднести до місця будівельних робіт без використання будівельної техніки.

Для зберігання фасованих будівельних матеріалів не потрібно обладнати спеціальну площадку. У мішках, наприклад, фасований пісок залишається завжди чистим і сухим. Тому витрата його економніший, ніж витрата піску, привезеного насипом.

В процесі проведення багатьох видів будівельних робіт використовується пісок. Цей будівельний матеріал має досить невисоку ціну при відмінних параметрах. Кар'єрним піском користуються найчастіше в таких будівельних роботах як формування дорожнього покриття, засипання котлованів. Річковий ж пісок застосовується, головним чином, для виробництва сумішей і бетону, так як він є більш чистим компонентом, ніж кар'єрний пісок.

З фасованим річковим піском дуже зручно здійснювати штукатурні, а також оздоблювальні та декоративні роботи. При благоустрої територій біля будинку і створення майданчиків з фасованим піском працювати легко і просто.

Фасовані будівельні матеріали можна легше і швидше перевезти на невеликих машинах, оскільки рух великовантажного транспорту обмежено.