Бітумно-полімерна мастика Слов'янка Бітумно-полімерна мастика холодного застосування «Слов'янка» складається з нафтового бітуму, вуглеводневих розчинників, полімерних добавок, пластифікаторів і наповнювачів.

Мастика «Слов'янка» являє собою готову до застосування стабільну масу чорного кольору і сметаноподібної консистенції. Вона ідеально сумісна з усіма бітумними покрівельними www.postroil.com (крім матеріалів з полиэтилено виття підкладкою), володіє хорошою адгезією не тільки до бітуму, але і до бетону, азбоцементу, цеглі та дереву.

Мастика «Слов'янка» рекомендується до застосування при:
— влаштування та ремонт м'яких покрівель;
— гідроізоляції металевих, залізобетонних та інших конструкцій;
— ущільненні і створення водонепроникних з'єднань між покрівельним покриттям і трубами димоходу, вентиляційними коробами, банями, сливками та іншими елементами конструкції будинку, а також для антикорозійної обробки днищ автомобілів.

Бітумно-полімерна мастика Слов'янка
Завдяки своїм властивостям мастика «Слов'янка» дозволяє уникнути застосування відкритого вогню під час проведення покрівельних робіт, виключаючи тим самим необхідність контакту з гарячим травмонебезпечним матеріалом. Водонепроникність ж покрівельного покриття, влаштованого з застосуванням мастики « Слов'янка», — дуже висока, оскільки нанесення складу холодним способом дозволяє не змінювати www.postroil.com рулонного матеріалу Це не завжди можливо при використанні гарячих мастик, які потребують розігрівання за допомогою пальника.

При використанні бітумно-полімерної мастики «Слов'янка» для гідроізоляції металевих конструкцій вона збільшує термін служби елементів, оскільки утворює стійке покриття, що захищає поверхню металу від впливу агресивних факторів.

Мастику «Слов'янка» застосовують як обмазувальної гідроізоляції для захисту від води бетонних фундаментів, цегляних труб, а також резервуарів різного призначення Завдяки хорошій адгезії перед нанесенням мастики не потрібно ідеального висушування оброблюваних поверхонь.

Мастика «Слов'янка» — зручний матеріал, що дозволяє швидко і надійно виконати будівельні та ремонтні роботи при мінімальних витратах.