Гвинтові палі BAU Якщо ви займаєтеся будівництвом, або просто час від часу робите ремонт, то розумієте, на скільки важливим є якість матеріалів і уміння робітників, в іншому випадку така серйозна справа, як будівництво будівлі може з тріском провалитися і ви втратите не тільки гроші і репутацію, але і величезну кількість часу.

А іноді, коли від результатів недобросовісної роботи або використання неналежних матеріалів страждають люди (наприклад, якщо будівля покосилось або його частина обвалилася) забудовник несе не тільки матеріальну, але й кримінальну відповідальність.

Ми радимо використовувати якісні матеріали і не боятися вдаватися до найму професійних будівельників, які ці складові «зберуть» в єдине ціле, наприклад, при закладці самої необхідної частини будівлі – фундаменту, слід віддати перевагу одній з найкращих компаній у своєму місті. Гвинтові палі від компанії BAU вже давно заслужили гарну репутацію у всьому світі.

Нещодавно, а саме – 17 березня, БАК уклала угоду з Казахстанськими партнерами (палі ASKF), які тепер є офіційним дилером і представником цього виробника по всьому Казахстану.

Звичайно, гвинтові палі необхідні далеко не у всіх випадках, але коли знадобляться, знайте – краще всього віддати перевагу виробнику «BAU», який вже точно не підведе вас в майбутньому, як це могло б статися з деякими з місцевих виробників. Виконують «разові» замовлення і не надто турбуються про власну репутацію.