Особливості інтер'єру дитячої кімнати Якщо ви плануєте зробити ремонт в дитячій кімнаті, то рекомендується звернутися до фахівців за розробкою дизайн-проекту.

При розробці проекту для дитячої потрібно приділити увагу не лише загальним дизайном, але і найдрібніших деталей: оздоблення, вибору матеріалів, планування та зонування простору.

Під час проектування необхідно врахувати смаки власника кімнати, його вік і захоплення. Важливим є також екологічність приміщення, зручність місць для сну, ігор або навчання. Все має бути гармонійно і привабливо.

Особливості інтер'єру для дитячої кімнати

www.imp-style.com-дизайнера в даному випадку не надмірність, а цілком виправдані витрати. Адже в результаті вам вдасться створити оригінальну і зручну дитячу, яка припаде до душі її маленькому власнику. Однак, щоб результат був максимально задовільним, необхідно дотримуватися деякі особливості і вимоги для приміщень такого типу:

 • Дитяча зазвичай є не найбільшою кімнатою в будинку, але вона включає в себе безліч різноманітних зон: для сну, ігор, навчання. Тому слід максимально дотримуватися баланс між функціональністю і комфортом, залишаючи при цьому достатньо вільного простору.

 • Для дитячої слід застосовувати тільки екологічно чисті матеріали – натуральне дерево, тканини, які не виділяють у процесі експлуатації ніяких шкідливих речовин, не накопичують пил і не є гіпоалергенними.

 • Дизайн інтер'єру повинен бути максимально легким. Вітаються світлі та спокійні відтінки. Для стін, драпіровок, килимів підійдуть яскраві кольори. Крім того, можна використовувати зображення тварин, птахів, казкових персонажів.

 • Меблі вибирається виходячи з віку дитини. Вона повинна бути безпечною, ергономічної і функціональною.
 • Правила зонування простору

  При складанні дизайну дитячої кімнати важливо врахувати, що тут має бути 4 комфортних для дитини зони: місце сну і відпочинку, робоча (або навчальна зона, гардеробна і спеціальне місце для ігор.

  Сьогодні при www.imp-style.com дитячих кімнат пропонуються різноманітні варіанти зонування. Таким чином, можна створити індивідуальний проект під потреби конкретної дитини.

  Наприклад, для малюка більшу частину простору бажано віддавати під зону сну та ігор, так як саме рухливі заняття є засобом розвитку і навчання. Гардеробна зона не повинна бути великою, а робоча йому поки не потрібна. Для підлітка на зону сну відводиться менше простору, так як необхідно оптимально організувати місце для навчання, зробити його максимально комфортним.