Про блок контейнерах По класифікації будівельних об'єктів, блок контейнера є модульними елементами конструкцій. Їх також відносять до збірно-разборочным вузловим з'єднанням будівель і споруд.

Основою для них служать сталеві вироби, з панелями, каркасними стінами та перекриттями. Крім того, вони виконуються як монолітні блоки, на зварних з'єднаннях, так і розібрані контейнера, що зручно транспортувати.

Така методика складання, дозволяє швидко монтувати tbs23.ru і навпаки, розбирати, тоді вони менше місця займають. Час експлуатації приміщень, сконструйованих з блок контейнерів, досягає 20 років. В промисловій сфері, такі вироби називають елементами повної заводської готовності.

Про блок контейнерах

Найчастіше подібні споруди, застосовують там, де потрібна швидкість спорудження, щоб можна було почати їх експлуатувати. Основними споживачами блок контейнерів, є промислові об'єкти, там можуть розміщуватися різні склади і пости охорони. Також, вони виконують роль тимчасових приміщень, під будівельні офіси та торгові павільйони.

Нерідкі випадки, коли в подібних конструкціях, розміщують мобільні столові або медичні пункти. Крім того, вони зустрічаються і на садових ділянках, в якості тимчасового житла, поки ведеться будівництво основного будиночка. Блок контейнера, можуть входити до складу великого споруди, або використовуватися як окремі модулі, наприклад для побутівок або інших об'єктів.

Зазвичай для зведення адміністративних і житлових будівель тимчасового значення, блоки стикуються разом, не перевищують 3 метрів заввишки. Щоб спорудити приміщення значно вище, необхідно використовувати спеціальні контейнери, які мають посилені кріплення. Для установки конструкцій, можливо, буде потрібна закладка фундаменту, правда на невелику глибину.

Крім звичайних сфер використання, будівництво та адміністративні комплекси, контейнерів знайшли й інше застосування: їх охоче запроваджують для районів Крайньої Півночі, де не так розвинена інфраструктура.

З їх допомогою, можна забезпечити робочим тимчасове проживання, так як, збірка здійснюється оперативно, без будь-яких додаткових вимог. Непідробний інтерес до блок контейнерів, виявляють і служби зв'язку, коли необхідно проводити дрібний ремонт і встановити радіовузол. В такому випадку, дані споруди, підходять як не можна краще.