Ремонт автоматичних воріт це справа досвідчених майстрів При установці воріт більшість вибирає пристрої, які управляються за допомогою автоматичних систем. Обумовлено це практичністю, швидкістю, простотою обслуговування і мінімальною участю людини, що дуже зручно.

Сучасний ринок пропонує великий вибір автоматики для воріт від провідних виробників, репутація яких зазначається споживачами, як надійна і перевірена часом.

Поряд з простотою і зручністю управління конструкція автоматичних воріт являє собою досить складний механізм, який треба регулярно перевіряти, як візуально, так і на предмет можливих несправностей, які завжди легше попередити, ніж усувати вже виниклу проблему.

У разі необхідності www.vorota-garand.ru виконують фахівці, а обслуговування, як правило, проводиться фірмами, які займаються продажем і установкою. Тривалість нормального функціонування автоматичної системи залежить також і від типу воріт, які можуть бути орними, секційними і пр.

Що стосується практичності, то в цьому відношенні самими оптимальними вважаються воріт відкатного типу з електроприводом. Вони можуть експлуатуватися протягом 20 років і не доставляти абсолютно ніяких проблем за умови, що їх власник не буде економити на кваліфікованому технічному обслуговуванні.

Найчастіше ремонт автоматичних воріт вимагається в разі виходу з ладу рейкових напрямних, які можуть деформуватися з кількох причин:

- кліматичні умови, в яких експлуатуються ворота;

- матеріал виготовлення (сталь служить декілька довше, ніж алюміній);

- інтенсивність експлуатації.

Проблема може полягати і в роботі електропривода, причинами несправності найчастіше є порушена герметичність захисного кожуха і недостатня кількість охолоджуючого масла в робочих циліндрах.

Не рекомендується самостійно оглядати автоматику для воріт і ставити свій висновок. Цим повинен займатися тільки майстер, так як неграмотне визначення характеру проблеми тягне за собою неправильний ремонт, який може обернутися серйозним порушенням всієї системи в цілому.

Особливо уважно потрібно ставитися до експлуатації секційних воріт. Справа в тому, що в цих конструкціях всі вузли і деталі знаходяться в тісній взаємодії один з одним. Тому некоректна робота одного механізму може привести до виходу з ладу іншого.

Підставою для ремонту у воротах даного типу може бути:

  • несправність двигуна;
  • перекіс торсіонного механізму і деформовані направляючі;
  • заклинювання роликів або їх знос;
  • зниження пружності пружин і ослаблення підтримують петель.
  • Будь-яка конструкція сучасних автоматичних воріт піддається ремонту, головне — не допускати експлуатації в несправному стані і не довіряти роботу некомпетентним людям. І те, і інше може тільки погіршити ситуацію.