Як використовується малярний стеклохолст при ремонті Сучасні виробники постачають на ринок продукцію для будівництва та ремонтних робіт. Один матеріал може замінювати іншого, полегшуючи обсяг робіт і підвищуючи якість кінцевого результату.

Таким дуже практичним і зручним у ремонтних роботах є матеріал під назвою малярний стеклохолст. Він являє собою тонке неткане полотно з склеєних скляних ниток. Ці волокна мають різну товщину по своїй довжині, щоб при перепадах температур не відбувалося розривів і деформації полотна. У народі цей матеріал називається «павутинкою».

Застосування і переваги

Виробляється цей матеріал для попередньої обробки стін не тільки зсередини, але і зовні. Обклеювання стін «павутинкою» замінює роботи по їх штукатурку і шпаклівку. Крім цього, волокно володіє наступними характеристиками: армуюча здатність, вогнетривкість, стійкість до механічних впливів, не піддається впливу гнилі і грибка.

Основне призначення склополотна – отримання при його використанні досить рівній поверхні під фінішну декоративну обробку. В результаті можна зробити якісний ремонт при малому вкладення коштів і часу. Структуру «павутинки» можна використовувати як оригінальну поверхню, що стане цікавим дизайнерським варіантом.

Використання склополотна: види робіт

Як використовується малярний стеклохолст при ремонті
Перед наклейкою скловолокна слід очистити стіни і обробити їх грунтовкою для збільшення рівня адгезії. Смуги "павутинки" наклеюються встик спеціальним клеєм. Однієї упаковки такого клею вистачить на 50 кв. м. робочої поверхні.

При виробництві робіт потрібно врахувати деякі умови: у приміщенні повинно бути тепло при повній відсутності протягів і сонячних променів. Довжину склополотна відміряють по всій довжині стіни з добавкою не менше 5 див. Надлишки після обклеювання видаляються гострим ножем.

У тих випадках, коли з якихось причин стався порив волокна, вирізують шматок полотна і приклеюють внапуск. Після висихання слід видалити зайвий матеріал, щоб вийшло з'єднання встик, а місце це ретельно зарівняти шпателем.

Через добу можна приступати до фінішним малярних робіт, які полягають в забарвленні готової поверхні. Фарби для декоративних робіт можуть бути різними, на вибір господаря помешкання. Фахівці рекомендують наносити два шари фарби. Необхідно лише врахувати, що другий шар повинен наноситися тільки на суху поверхню.

Для отримання ідеальної поверхні можна «павутинку» обробити шпаклівкою і акуратно зашліфувати, не порушуючи скловолокно. Але слід зазначити, що двох шарів буває достатньо для отримання необхідного результату.

Застосування скловолокна вигідно з причин, які описані вище.