Догляд за басейном Одного разу може вийти так, що колір води вашого басейну стане злегка зеленуватим, і від самої води почне пахнути гниллю. Все це відбувається внаслідок того, що вода є середовищем існування величезної кількості різних мікроорганізмів, процес розмноження яких призводить до забруднення води і стінок басейну.

Щоб такого не траплялося, потрібно регулярно проводити його чистку, а також підтримувати чистоту і прозорість самої води. В іншому випадку забруднення здатні призвести до руйнування чаші басейну, ремонт або заміна якої коштують чималих коштів.

Процедура очищення вимагає певних знань в застосуванні хімічних засобів, але при правильному використанні вона не займає великої кількості часу. Розрізняють два типи чищення: фізичну та хімічну.

Фізична чистка здійснюється за допомогою щіток, підводних пилососів, сачков і фільтрів. Фільтри повинні підбиратися ретельно і якісно, щоб уникнути досягнення не того ефекту, який очікувався. Сьогодні поширені такі три типи: пісочний, картриджні та діатомові. Пісочні фільтри містять всередині себе кварцовий пісок, який пропускає через себе забруднену вод і фільтрує її. Такий тип фільтрів досить легкий в обслуговуванні, і для нового використання досить лише кількох промивань. Картриджні фільтри більш ефективні і складні пристрої, всередині яких знаходиться кілька осередків з поліпропілену або поліестеролу. Такі осередки дозволяють затримати навіть саме незначне забруднення. Діатомові фільтри які до речі можна замовити тут aquapolis.ru являють собою найсучасніший тип очисних пристроїв. Всередині у них знаходяться комірки з диатомовой землею, яка здатна затримувати і не пропускати самі мікроскопічні частинки бруду.

Хімічна чистка передбачає чистку басейнів шляхом використання хімічних засобів, що містять активний кисень, бром і хлор. Причому найбільш популярним способом є очищення за допомогою активного кисню, оскільки він дозволяє повністю усунути загрозу для здоров'я людини, а також має повну відсутність запаху хімічного засобу.

Очищення басейну під силу виконати самостійно, досить дотримуватися декількох етапів. По-перше, потрібно провести повну фільтрацію води за допомогою фільтра. Після цього з поверхні збирається весь непотріб у вигляді листя гілок і так далі. Далі проводитися чищення чаші басейну за допомогою хімічних засобів і донного пилососа. Залишається лише промити басейн чистою водою і на цьому чистка може вважатися завершеною.