Проблеми при встановленні автономного опалення Вирішуючи проблему опалення житлового приміщення в холодну пору року, ви стаєте незалежним від ЖКГ, особисто можете встановлювати мікроклімат у своєму приміщенні, більше для вас не існує негативних моментів, пов'язаних з гарячим водопостачанням та відключенням гарячої води в літній період часу.

Істотно скорочуються комунальні платежі за опалення.

Якщо ви вирішили придбати www.chajka.ru, то проводити автономне опалення буде не до чого, так як існує міське опалення, яке справно працює і забезпечує взимку комфортні температурні умови.

Важливо правильно вибрати фірму, яка буде виробляти установку і монтаж автономного опалення силами фахівців, у яких є відповідні дозволи на виробництво та монтаж газового обладнання, робіт, пов'язаних з електрикою.

Проблеми при встановленні автономного опалення
Обов'язково повинен бути затверджений проект встановлення автономного опалення, необхідно отримати у відповідних інстанціях всі необхідні дозвільні документи.

Найбільш економічний вибір в даний час це установка газового котла для опалення приміщення та забезпечення мешканців гарячою водою. Для цього необхідно відключитися від загальної системи опалення і встановити замкнуту, автономну систему. Для досягнення найбільшого ефекту теплозбереження в приміщення необхідно використовувати сучасні радіатори, із застосуванням термостатів і терморегуляторів.

Важливо пам'ятати, що на опалювальне обладнання обов'язково повинна бути гарантія. На виробництво робіт фахівці, які здійснять монтаж і пуск газового обладнання також повинні дати гарантійні зобов'язання, що повинно бути відображено в договорі про встановлення і пуску газового обладнання та виробництві сервісного обслуговування.

Надалі, фахівці фірми виконавця робіт, в обов'язковому порядку, повинні проводити обслуговування встановленого її фахівцями обладнання. При необхідності робити гарантійний ремонт.