Панелі МДФ Одним з кращих облицювальних матеріалів для роботи з внутрішньою обробкою стін є МДФ панелі. Вони застосовуються для обробки приміщень під офіс, житлових приміщень, для монтажу дверних, віконних прорізів, для обробки балконів, а іноді й стелі.

Панелі МДФ за своїм виглядом поділяються на: панелі з нанесеною полімерною плівкою, панелі зі шпоном на лицьовій стороні, а також панелі з вирізаним малюнком покриті лаком.

За своїм зовнішнім виглядом стінові панелі МДФ бувають різних видів, але багато повторюють структуру деревних порід (сосна, дуб, липа, ясен, бук, вишня).

Плюси

Свою популярність вони заслужили завдяки своїм якостям і характеристиками: гарний естетичний вигляд, простота і легкість при монтажі (не вимагають спеціальних інструментів), догляд за ними не вимагає великих зусиль (можна просто протерти вологою губкою), невелика вартість, великий вибір.

Панелі МДФ
Також панелі МДФ екологічні, що дає змогу використовувати їх не тільки в офісних, але й у житлових і службових приміщеннях, вони приховують нерівності стін, їх можна монтувати на непідготовлену поверхню, але при цьому потрібно встановити обрешітку, в просторі між панелями і стіною можна сховати кабель (електричний, телефонний, комп'ютерний).

Монтуємо МДФ панель

Монтаж панелей МДФ дуже простий. Він не вимагає особливих навичок і спеціальних інструментів. Добірні елементи, такі як складний кут і фінішна планка спрощують завдання з встановлення панелей. Насамперед встановлюємо решетування з відстанню 40-50 див. Потім від кута кріпимо першу МДФ панель, закріплюємо її з допомогою кляймерів. Беремо наступну панель, вставляємо в паз попередньої і також кріпимо кляймерами, так по всій площі кімнати. Стики в кутах ховаємо складним кутом. Для додання кімнаті закінченого вигляду застосовують завершальні планки. Нічого складного немає, все можна зробити своїми руками.

Краса, легкість установки і мала ціна — ось головний козир панелей МДФ.

До речі, якщо ви шукайте інформація про ремонт, налагодження та випробування електрообладнання, то її можна знайти www.iper.ru.