Водяні середині конвектори Gekon ні в чому не поступаються, а за деякими параметрами суттєво перевершують широко відомі конвектори Varmann, які також виробляються в Росії. 
Наші опалювальні прилади мають найкраще співвідношення ціна / якість і саму приємну для покупців питому вартість на одиницю тепловіддачі серед всіх подібних приладів.

Детальніше: Сайт завода ДЗПО

Надійний, швидкий, потужний, культовий - такі визначення приходять на розум для опису автомобіля цієї легендарної німецької марки. Ось уже сотню років баварський концерн випускає автомобілі, які незмінно користуються популярністю у успішних і володіють прекрасним смаком людей по всьому світу. Надійність і якість BMW дозволяє проїжджати десятки тисяч кілометрів, не замислюючись про ремонт в автосервісі.

Детальніше:  Купить ветровики с доставкой

Робота

  • Управління функцією операційної логістики (дистрибуційні центри власні і зовнішні)
  • Управління переробкою товарних обсягів відповідно до планового об'ємом продажів BU
  • Виконання бюджетних показників EBITDA, в рамках об'ємних показників продажів в закріпленому регіоні
  • Оптимізація операційних витрат
  • Удосконалення і оптимізація логістичних процесів в рамках стратегії розвитку продажів, з урахуванням змін пріоритетів (зростання рівня доставки, продуктивності на дистрибуційних центрах)
  • Здійснення фінансового планування Аналіз виконання KPI функції. Розробка пропозицій по коригувальних

Детальніше: Работа за границей для украинцев

Вибирати корисні презенти завжди непросто адже наше суб'єктивна думка може сильно відрізнятися від того, що думає про подарунки одержувач. Особливо складно, якщо ви жінка, а потрібний подарунок треба підібрати представнику іншої статі. Тому ми допоможемо, розповівши, як правильно вибирати корисні подарунки для чоловіків і що їм точно стане в нагоді.

Детальніше: Дорожные сумки и чемоданы

Замовляли ремонт в компанії IVSTROY. Стадія від будівельників. Якістю робіт залишилися задоволені. Всі питання щодо закупівлі оздоблювальних матеріалів компанія взяла на себе, що було дуже приємно. Чистота в квартирі також радувала око. Ремонт не перший, тому є з чим порівняти. На будь-якій стадії ремонту мені давали повний фінансовий звіт. Рекомендую друзям і не тільки.

Детальніше: Уборка после ремонта стоимость

Будуємо будинок з колод Будинки побудовані з дерева це не тільки комфортно і затишно, але в першу чергу це правильний клімат в середині.

Ці будинки дуже красиво виглядають і вони не втрачають свої функціональні можливості протягом тривалого періоду.

Детальніше: Будуємо будинок з колод

Особливості сортового металопрокату

До сортового металопрокату відносять вироби з простим геометричним профілем. При їх розрізі можна чітко побачити шестигранник, круг або прямокутник. Цей тип металопрокату використовують в якості заготовок для виробництва кінцевої продукції.

Детальніше: Особливості сортового металопрокату

Як вибрати фільтр для басейну Обладнання басейну на своїй дачній ділянці робить його набагато більш зручним для відпочинку: тепер не потрібно витрачати час і кошти на поїздки до найближчої водойми.

Детальніше: Як вибрати фільтр для басейну

Догляд за садом Роботи по догляду за садом діляться на постійні і сезонні. Полив, підгортання висаджених трав'янистих рослин, прополюванням бур'янів, косіння газону, захист дерев і кущів від шкідників, внесення підгодівлі проводять в теплу пору року.

Детальніше: Догляд за садом

Різновиди вуличних гумових килимків Для того, щоб забезпечити безпеку при проходженні по сходах, дуже активно застосовуються спеціальні гумові килимки, зберігають також приміщення від попадання в них бруду з вулиці.

Детальніше: Різновиди вуличних гумових килимків