Особливості сортового металопрокату

До сортового металопрокату відносять вироби з простим геометричним профілем. При їх розрізі можна чітко побачити шестигранник, круг або прямокутник. Цей тип металопрокату використовують в якості заготовок для виробництва кінцевої продукції.

Закуповують сортовий прокат підприємства і невеликі фабрики.

 

Асортимент сортового прокату  • Коло. Цей сталевий прут діаметром перетину до 270-330 мм. Круги виготовляють з вуглецевої сталі. Кінцева продукція з цього прокату застосовується в суднобудуванні і монолітному будівництві. Коло – це основа для будь арматури і дроту, без яких неможливо створити міцну залізобетонну конструкцію. Детальніше про дроті і арматурі можна дізнатися на сайті treydmetall.ru.

  • Квадрат. Зовні цей сорт металопрокату являє собою прут з квадратичним перетином. Сторони квадрата можуть змінюватися в залежності від специфіки кінцевого виробництва. В якості сировини для продукції використовують вуглецеву і леговану сталь. Вироби з металевого квадрата потрібні там, де важлива правильна геометрична форма. Зазвичай це арматура або елементи огорож, лавок.

  • Шестигранник. За своїми характеристиками схожий з квадратом. Однак його використовують у більш вузьких напрямках. Зазвичай виробляють заготовки з шестигранним перетином за індивідуальними замовленнями. При виготовленні застосовують ту ж сировину із сталі.

  • Сталева смуга. Поперечний переріз у цій заготовки має форму прямокутника. З смуги виготовляють різні інструменти, гнуті профілі і складні конструкції. Зустріти продукцію із сталевої смуги можна в будь-якій сфері, достатньо хоч трохи заглибитися в неї.

Весь treydmetall.ru можна розділити на 3 групи. Перша призначена для використання виробів без обов'язкової обробки. До другої групи відносять продукцію, яку спеціально виробляють для подальшої обробки під тиском. Третя група – це вироби сортового прокату, з яких шляхом холодної обробки виготовляють готову продукцію.

 

Якість сортового металопрокату строго регулюється державними стандартами. Це пояснюється тим, що з сортових заготовок виходять вироби, що використовуються в будівництві. Від їх якості залежить не тільки довговічність будівель і промислових комплексів, а й людська безпека.