Вибір дивана для будинку Якщо ви вирішили вибрати для свого будинку меблі, таку, як диван, то вам обов'язково необхідно скористатися порадами, про яких далі піде мова. Диван – виріб дороге, тому права на помилку при її виборі, бути не повинно.

В іншому випадку, ви будете сильно засмучені своєю покупкою.

Перш за все, необхідно сказати, що дивани бувають: для офісу, для вітальні, для дитячої, для кафе і т. п. Якщо вам потрібен диван для вашого кафе, то радимо диван для кафе купити за доступними цінами. Як ви зрозумів, для різних приміщень можна придбати свій вигляд дивана.

Почнемо зі старих типів диванів – книжки. Такі дивани з'явилися ще в часи СРСР, проте при їх покупці не забувайте про те, що потрібно залишати місце під спинку, яка буде опускатися.

Якщо у вас небагато місця, то зверніть свою увагу на выкатные дивани. Ці дивани складаються вдвічі, для того, щоб збільшити місце, досить потягнути за ручку, і він розсунеться.

Выкатные дивани в свою чергу мають різні різновиди. Тому ви можете вибрати найбільш підходящий для себе варіант.

Загалом, різновидів дивана велика кількість, є ще й трансформери, які займають дуже мало місця, після трансформації.

При виборі дивана зверніть увагу на його оббивку. Різні компанії виробляють меблі з різноманітною оббивкою. Від оббивки залежить не тільки естетичний вигляд дивана, але і те, як довго виріб прослужить вам.

Шкіряні і замшеві оббивки. Перевага такої оббивки в тому, що вона довговічна і може служити довгі роки. Але при цьому, ціна у них дуже висока.

Шкірозамінник. Цей варіант оббивки буде коштувати набагато дешевше шкіри, але при цьому термін експлуатації виробу буде менше. Підійде для людей, які люблять шкіру, але не можуть дозволити собі купити диван з натуральної оббивкою.

Текстильна оббивка. Варіантів оббивки маса, їй притаманні різноманітні кольори і візерунки. Це найбільш дешевий вид оббивки, але і служить він не довго.

Ми розглянули найпопулярніші види оббивок.

Останнє, що хотілося б відзначити. Зверніть свою увагу на каркас. Каркаси зазвичай робляться з дерева і металу. Дерев'яні каркаси довговічні, але їх важко чинити в разі поломки. Металеві лагодити набагато простіше.