Колінчасті підйомники Мало кому відомо, що на сьогоднішній день, колінчаті підйомники користуються особливим успіхом і популярністю, насправді це не дивно. Адже це спеціальна самохідна машина, вона має унікальним колінчастим будовою, а отже, не важко здогадатися, чому така назва.

Особливості

Говорячи в цілому про принцип роботи такого обладнання від skyjack.ru важливо розуміти, що він полягає в тому, що таке обладнання складається з конструкції підйомної стріли, вона в свою чергу, здатна згинатися в декількох місцях, тому сьогодні обладнання по достоїнству оцінили багато, адже воно дійсно неповторно.

Також важливо відзначити, що цю саму стрілу прийнято називати і коліном, часто можна почути, що машини даного типу називають і «самохідними вишками», але суть не змінюється, вони практичні і довговічні, а це ж найголовніше. Перш ніж придбати подібне обладнання, варто обов'язково ознайомитися з усіма характеристиками і перевагами.

Колінчасті підйомники
Колінчасті підйомники

Переваги

1. Відразу хочеться відзначити, що дійсно подібне обладнання унікальне, адже саме завдяки ньому, можна насолодитися великою висотою підйому, так як вона досягає до 40 метрів, природно, нічого подібного в світі немає, звідси і популярність.

2. Обладнання славиться відмінною прохідністю, навіть якщо мова йде про невеликий будівельному майданчику, що неможливо не оцінити.

Колінчасті підйомники
3. Велика довжина вильоту стріли вважається не менш важливою перевагою обладнання даного типу, а значить, ви обов'язково оціните і гідність.

4. Також хочеться відзначити, що обладнання безпечно, тому персонал не постраждає, а це найголовніше.

Застосування

Якщо говорити про самохідних колінчатих підіймачах, то сьогодні вони незамінні на будівельних майданчиках, так як є функціональними, маневреними, тому це серйозна перевага.

У тому випадку, якщо потрібно провести різні оздоблювальні роботи, у важкодоступних місцях, то обійтися без такого обладнання не вийде, тому вам повинно бути добре відомо про подібних позитивних моментах, і ви переконаєтеся, що дійсно обладнання унікальне.