Стропи особливості трьох основних різновидів Щоб полегшити вантажно-розвантажувальні роботи на виробництві, у промисловості, будівництві, на складах і т. д., застосовують спеціальні вироби – стропи.

Даний пристрій є пристосуванням, що доповнює основне вантажопідйомне обладнання і забезпечує більш надійний і найкращий захоплення будь-якого вантажу.

Враховуючи всю важливість вантажопідйомних робіт і забезпечення безпеки, збереження товару, здоров'я і життя працівників, до вибору такої продукції слід підходити відповідально і уважно.

Насамперед необхідно визначитися з виробником. І зробити це легко, особливо серед величезного вибору. На сьогоднішній день лідером вітчизняного виробництва є компанія «Мехзавод ГПО». Це досить велике підприємство, що має величезний досвід у створенні подібних пристосувань.

Коли виробник обраний, необхідно визначитися з видом строп. Зазначимо, що вони мають свою класифікацію. Завдяки їй можна визначитися з видом строп, що відповідають вашим запитам.

Умовно такі вироби поділяють на:

 • канатні;

 • текстильні;

 • ланцюгові.
 • Більш детальна інформація про даної продукції є на сайті www.gruzopodem.ru.

  #10004; Перший вид – канатні. Це сплетені сталеві канати, переважно вони застосовні для особливо важких і великогабаритних вантажів. Дані пристосування досить стійкі на розрив, при цьому він не є різким, а поступовим, так що його легко попередити. Вироби можна використовувати в будь-яких кліматичних умовах і при температурному режимі від +40 до -45 °C.

  #10004; Другий вид – текстильний. Ці варіанти бувають круглопрядными і стрічковими, і сьогодні такі стропи найпоширеніші і застосовні. Вони досить гнучкі та легкі, що істотно спрощує роботу з ними, відрізняються невисокою вартістю, дуже стійкі до будь-яких кліматичних умов і атмосферним явищам. Єдине – такі стропи можна використовувати при підійманні вантажу з гострою кромкою, а також вони дуже вогненебезпечні.

  #10004; Третій вид – ланцюгові. Це ланцюги з металевих ланок, з'єднаних зварюванням. Дуже надійний варіант, досить міцні і прекрасно виконують свою функцію на будівельних майданчиках, де необхідно піднімати і переміщати дуже важкі та об'ємні вантажі.

  Вибирають подібне обладнання у відповідності з вантажем, який необхідно переміщати або транспортувати. Знаючи основні характеристики кожної з різновидів, зробити це буде нескладно.