Догляд за садом Роботи по догляду за садом діляться на постійні і сезонні. Полив, підгортання висаджених трав'янистих рослин, прополюванням бур'янів, косіння газону, захист дерев і кущів від шкідників, внесення підгодівлі проводять в теплу пору року.

Тоді як прибирання садового сміття, підтримання в чистоті доріжок – всесезонні заходи.

Догляд за садом навесні

Розтанув сніг оголює грунт, і неприбрані восени листя, відмерлі гілки роблять сад неохайним. Садовий пилосос очистить клумби, газони, пристовбурні кола дерев. Рання весна – ідеальний час для обрізання плодових дерев та щеплення сортових живців. Садові електричні ножиці допоможуть постригти живопліт, зріжуть дрібні гілки чагарників, а пили допоможуть позбутися від неперезимовавших дерев.

Зрізані ранньої навесні пагони можуть бути використані для щеплення, проте більшість їх потребує утилізації. Після обробки цілого саду кількість сміття часом так велике, що складно обійтися без подрібнювача. Електричний або бензиновий шредер переробить гілки до трісок, які можуть бути повторно використані для мульчування клумби, пристовбурних кіл.

Догляд за садом
Догляд за садом

Сад немислимий без квітучих клумб та рабаток і газону. Догляд за квітами в саду починається з підготовки грунту. Це зручно робити, використовуючи культиватора або, якщо площа велика, - мінітрактор. За короткий час можна зорати цілинний пласт, розпушити грунт, підготувавши його до подальших робіт.

voltelectric.ru навесні включають обов'язкове обприскування дерев і чагарників проти шкідників. Це трудомістке захід, який можна полегшити, якщо використовувати обприскувач електричний або ручний з великою ємністю для розчину. Таке обладнання дозволить опрацювати значну площу за обмежений час, заощадивши садівникові сили і засоби.

Догляд за садом влітку

Літо - період активного росту садових рослин.

Газон - одне з головних прикрас саду. Його краса залежить від своєчасної стрижки і ретельного поливу. Газонокосарки – техніка, необхідна для обслуговування газону. З її допомогою галявина в саду завжди буде акуратною та рівно підстриженою. Невеликі території можна підстригти з допомогою тримера або спеціальних ножиць для газону. Вони також зручні і для коригування бордюру.

Догляд за садом восени

Догляд за садом
У цей період позбавляються від палої листя в пристовбурних колах, клумбах, доріжках. Підмітальні машини швидко очистять навіть солідну територію від сміття. voltelectric.ru восени зводиться до збору врожаю, обрізанні після цвітіння, викопування однорічних і поділу багаторічних квітів, внесення гною та інших органічних добрив. Розподілити попіл, пісок, гній по території зручно, якщо в господарстві є тачка. Газон обробляють за допомогою аераторів.

Красивий, плодоносний сад вимагає невпинної уваги і ретельного догляду. Лише при неухильному дотриманні графіка робіт, можна розраховувати на гарний урожай, зберегти здоров'я дерев і чагарників та забезпечити постійне цвітіння на клумбах.