Різновиди вуличних гумових килимків Для того, щоб забезпечити безпеку при проходженні по сходах, дуже активно застосовуються спеціальні гумові килимки, зберігають також приміщення від попадання в них бруду з вулиці.

Особливо часто такі вироби можна зустріти перед входом в різні суспільні та соціальні будівлі – лікарні, дитячі садки, офіси.

Щоб підібрати найбільш відповідний для себе придверні килимок, слід ознайомитися з його основними різновидами:

1. Влаговпітивающие. В основному використовуються на ділянках з великим рухом людей. Основу виробу складається з міцного вінілу або гуми, покритої вулканізованої пропиленом. Подібні килимки добре очищають забруднені підошви взуття, не ковзають і можуть застосовуватися як усередині будівлі, так і перед його входом. Покриття відмінно амортизують кроки і поглинають шум від них, а чиститься щіткою або пральною машинкою.

2. Доріжки «травичка». Тканинна основа покрита пластиковою імітацією трави, декоруючи сходинки і зберігаючи їх від зайвої ковзання. Може застосовуватися як у вуличних умовах, так і всередині будинку: множинні пелюстки покриття добре поглинають бруд.

3. Модульний пластик для брудозахисту. Досить нова розробка, що поєднує в собі всі кращі переваги модульного покриття, посилена сучасними рішеннями. В результаті ефективність очищення від бруду була поліпшена на 55%, протистояння ковзанню – на 40%; також значно покращена амортизація. В результаті досягнуто значне збільшення терміну експлуатації килимків з поліпшенням функцій уловлювання бруду. Модульні ПВХ-килимки здатні не тільки добре протистояти ковзанню при намоканні, але також у результаті обмерзання. Розбірна конструкція дозволяє отримати будь-який потрібний розмір покриття, з можливістю заміни пошкоджених елементів. Завдяки красивому зовнішньому вигляду відмінно декорує вхід і вихід з приміщень.

4. Придворні. Зручні і практичні гумові вироби, найчастіше встановлюються перед входом в будинок. Дуже важливо, що нижній основний шар виконується з стійкої гуми, що забезпечують відмінне протистояння вологи. Структурно придворні

Різновиди вуличних гумових килимків
килимки мають гратчастий вид, тієї чи іншої частоти окремих осередків. Щоб виріб добре очищає сніг і бруд, краще вибирати глибоку решітку.

5. Придверні. Виготовляються з гуми високої якості, при цьому використовується натуральний каучук. Можуть застосовуватися не тільки в якості килимка біля дверей, але також у ванних, лазнях і саунах. Відрізняються пружною ворсисті поверхні.

6. Комірчаста гума. Відмінно захистить від бруду магазин, офіс або будинок. Частіше всього виступає відмінною альтернативою металевих грат для очищення бруду. Відрізняється високою естетикою виду і не сприяє накопиченню бруду і снігу.