Якими бувають гаражні ворота Вибір гаражних воріт найчастіше відбувається ще на стадії планування самого гаража: це дає можливість прорахувати особливості робочого простору. Як відомо, цей важливий елемент не тільки зберігає приміщення від зовнішніх кліматичних впливів, але і перешкоджає проникненню зловмисників.

При виборі відповідних воріт для гаража слід звернути увагу на один з наступних варіантів:

1. Розсувні двостулкові. Класика жанру, що пройшла перевірку десятиліттями. Відрізняється простотою виготовлення, що позначається і на доступною ціною. Одна зі стулок частіше всього обладнується додатковою дверима, що дуже зручно: можна зайти в гараж, не відкриваючи всі ворота. Крім простоти конструкції, розпашні ворота відрізняються також хорошою міцністю. Дуже часто їх виготовляють своїми силами, якщо є досвід роботи зі зварювальним апаратом. Для забезпечення безпеки на даний тип воріт встановлюють сучасні многорегельные протизламні замки. До недоліків даних виробів відносять їх велику вагу і потреба в значному робочому просторі.

2. Секційні. Даний тип воріт завоював велику популярність серед покупців. Проста конструкція виробу включає в себе набір металевих блоків з пінополістирольної начинкою. Самі блоки візуально виглядають як поздовжні панелі, що складаються на зразок гармошки на з'єднувальних ділянках. Монтаж конструкції здійснюється всередині гаража, що дозволяє помістити ворота в закритому вигляді під стелю. Функціонування виробу здійснюється за допомогою електроприводу, оснащеного дистанційним датчиком, що дозволяє управляти всією системою на відстані. Система безпеки дозволяє зупиняти рух воріт всякий раз, коли на шляху їх руху зустрічається якийсь предмет. Також передбачено ручне відкривання, якщо пульт випадково загубиться. Завдяки свій конструкції секційні ворота не займають корисну площу, а також відмінно протистоять впливів шуму і холоду. У продажу існує широка колірна гамма секційних воріт, при відносно недорогою ціною.

Якими бувають гаражні ворота

3. Рулонні автоматичні. Дуже схожі на звичайні рольставні, і мають електропривод, що забезпечує автоматичне функціонування виробу. Відрізняються дуже простим монтажем і простотою в експлуатації, однак міцність і гідроізоляція виробів залишає бажати кращого.

4. Підйомно-поворотні. В основі вироби лежить цільний металевий лист, завдяки чому виріб відмінно утримує тепло, і шум. Монтаж даних воріт дуже простий і здійснюється дуже швидко. Пересування вироби здійснюється за рахунок горизонтальних і вертикальних напрямних. Для відкривання воріт має пружинний механізм, однак, при бажанні, можна також встановити електропривод.